Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 20-05-15, 15:53
Το avatar του χρήστη Michali[s]
Michali[s] Ο χρήστης Michali[s] δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 17-09-2013
Περιοχή: Athina - Glyfada
Μηνύματα: 274
Προεπιλογή

Βρηκα πολλα μικρα κομματια αλλα κανενα μεγαλο. Δε νομιζω οτι ειναι κατι που εγινε μια και εξω και οσο το σκεφτομαι τοσο πιο απιθανο μου φαινεται να ειναι απο γατα.

Νομιζω πως τα 3 4 αρσενικα που εχω μεσα την κορταραν επιθετικα. Εκεινη πηγε να κρυφτει αναμεσα σε κανενα βραχακι και εκει εγινε η μαλακια. Fancy αυτη σαρασα και σουμπουνκιν εκεινα, ε..



** Για τις γατες επιμενω γιατι ψαρι απο γατα δεν εχουμε χασει ποτε 20 χρονια που θυμαμαι εγω. Μου φαινεται περιεργο να εγινε τωρα. Εκτος αυτου εχω περασει απειρες ωρες παρατηρωντας τις γατες τις γειτονιας και πως συμπεριφερονται γυρω απο την λιμνη για να δω εαν ειναι απειλη η οχι. Μεχρι τωρα, οπως ειπα και παραπανω, οταν ερχεται γατα απο πανω τα ψαρια ανεβαινουν επιφανεια και "παιζουν" με την γατα. Ακομα και για παιχνιδι ποτε δεν εχω δει γατα να βαζει χερι ( ποδι ) στο νερο. Μονο γλωσσα και μουτρο.

Φυσικα καταλαβαινω οτι η γατα ζωο ειναι και το ζωο εχει ενστικτα, αλλα τουλαχιστον στην προκειμενη περιπτωση - δεν μου δειχνει να ειναι απο γατα.


--------------------
Διαβαζω στο νετ παρομοιες περιπτωσεις. Μια θηλυκια και 2 3 αρσενικοι με την θηλυκη να καταληγει χτυπημενη ασχημα. Οποτε, ειμαι σχεδον βεβαιος οτι προκειται για "εγκλημα παθους".
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01352 seconds with 11 queries