Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 19-03-15, 21:34
Το avatar του χρήστη Hobbit
Hobbit Ο χρήστης Hobbit δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 07-01-2015
Περιοχή: Άγιος Ελευθέριος-Αθήνα
Μηνύματα: 282
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stella Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι πραγματικά όμορφα ,πολύ όμορφα η θεωρία ότι πρέπει να είναι κάθετες δεν ισχυει;;οι ριζες;''οπως θελεις'' τις βαζεις
-------------------------
Καλημέρα , απίστευτος που ασχολείσαι τόσο μαζί μου κ σ ευχαριστώ. Λοιπόν το ενυδρείο ήταν σ αδράνεια 14 χρόνια ο Δημήτρης πριν το επαναλειτουργησει τογέμισε με νερό για τυχόν διαρροές 15 μερες.το πράσινο υλικό είναι αυτό που έγραψες το φάρμακο είναι αυτό που έγραψες το siporax το ιδιο.για το ph απογοήτευτηκα πολύ γιατί η μέτρηση έγινε από ένα παιδί με δικό του τεστ θεωρώντας ότι αφού θα βάζω μόνο από την βρύση δεν χρειάζεται να το αγόρασω.το τεστ ήταν υγρό η μέτρηση ήταν αυτή που έγραψα το δείγμα ήταν από το ενυδρείο κ εσυ για να το επισημαίνεις σημαίνει σίγουρα ότι έχω μεγάλη διαφορά.παρε υγρα τεστ νερου
-------------------------
ο delta 66 έγραψε για Gill flukes η ερωτηση είναι πως το καταλαβαινω εγώ αυτό. Η ερώτηση για την θερμοκρασία δεν είχε να κάνει με την υψηλή που σημαίνει έχει σαν συνέπεια τον υψηλό μεταβολισμό αλλά τις διαφορές δλδ ενώ έχω πχ 29 αλλάζω νερο κ πάει 26.5 αυτό τι κακό κάνει κ το βλέπω να το επισημενεται συναιχεια .ο άνθρακας ειναι της fluvial με 3 δυχτακια μέσα .δεν γνωριζω κατι για την ασθενια
-------------------------
https://youtu.be/p8Cq7_eWWD0 για να δεις κ το ενυδρείο .Μόνο που το φως το στεψαμε προς το νερό για να φαίνεται καλύτερα κανονικά είναι προς τον τοίχο κ είναι μικρότερης έντασης .Τώρα για τα άλλα είδη ναι θα φύγουν το καταλαβαινω κάθε μέρα κ περισσότερο ότι πρέπει να γίνει επειδή είμαι σίγουρη ότι θα προσέξεις ιδιαίτερα τα μωρά μου θέλω την γνώμη σου αντικειμενικα .σ διαβάζω καιρό κ φαινεται ότι τα αγαπάς αυτά τα ζωντανά .κ παλι ευχαριστώ για τον χρόνο σου! !!!!!δεν εχω και μεγαλη επμειρια στους δισκους(δεν γιλοξενισα ποτε) αλλα κατι λιγα τα ξερω.Χαιρομαι που μιλαω με ανθρωπους που δειχνουν τετοια αγαπη για ψαρια και ειναι προθυμοι να κανουν τα ''παντα'' για να ζησουν υγιη
-------------------------
κάτι τελευταίο, για τα άλλα που γράφω πχ καραντίνα κ δεν ειπες τίποτα να εικασω ότι είμαι σωστηδεν θυμαμαι να διαβασα για καραντινα(θα διαβασω) θα σου πουν τα ''παιδια''
-------------------------
Όχι αυτό είναι το τελευταίο. Νίκο σ λενε;;; Γιαννη
-------------------------
Αυτό για τον fan !!!!!!!

αντικιμενικά:αν κανεις μερικες αλλαγες στο σετ up, βελτιωσεις τις συνθηκες νερου και αφου θεραπευτει και αναρωσει το αρωστο ψαρι θα εισαι μια χαρα
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01692 seconds with 10 queries