Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 14-01-15, 13:38
ikaria_jim Ο χρήστης ikaria_jim δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-10-2012
Περιοχή: ikaria
Μηνύματα: 549
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kixlidatos Εμφάνιση μηνυμάτων
Φθηνο και ακριβο,ειναι σχετικες εννοιες,

Αλλο να παρεις 5 τζαμια και να τα κολλησεις,και αλλο να παρεις τζαμπα απο τον μπαρμπαου ξυλο,και εαν δεν ξερεις,και με την υγρασια που εχουμε σε νησια,σου ανοιξει ολο σαν καρπουζι και σου κανει το τζαμπα ξυλο,ζημια 1000+ευροπουλακι
Γιαυτο σου ειπα,αν μπορες και ξερεις φτιαξτο,αν οχι,δωσε 80 περιπου ευρο,και παρε 5 γυαλακια, ετοιμα και ομορφα,και καθαρισες.

Και μην μερδευεσαι,αλλο να πιανεςι ψαρια,και αλλο να τα συντηρεις τα ψαρια.
οπα γιατι κατι δεν πιανω...
πρωτο.το ενυδρειο ειναι για μεσα στο σπιτι...η υγρασια ειναι στο φυσιολογικο..ασε που εχω αφυγραντήρα.δευτερο.
οταν λεμε 5 τζαμια με 8αρι ας πουμε..μπορει και παραπανω..με τρυπες..ροντε..κοντρες..θελω πανω απο 200...ενω ενα κοντρα πλακε θαλασσης..1,8 45 ευρο...η καλη ποιοτητα.πολυεστερα ουτε 30 ευρο..βιδες και ολα τα υπολοιπα τα εχω..αφου ασχολουμε με κατασκευες...
τριτων.ειπα οτι ο πατερας της κοπελας μου ειναι ψαρας και εχει φτιαξει 2 σκαφοι...με πολυεστερα...τι σχεση εχει το ψαρεμα με το ενυδρειο..απλα εκεινος μπορει να μου το περασει...αφου εγω δεν το ξερω....
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ikaria_jim Εμφάνιση μηνυμάτων
οπα γιατι κατι δεν πιανω...
πρωτο.το ενυδρειο ειναι για μεσα στο σπιτι...η υγρασια ειναι στο φυσιολογικο..ασε που εχω αφυγραντήρα.δευτερο.
οταν λεμε 5 τζαμια με 8αρι ας πουμε..μπορει και παραπανω..με τρυπες..ροντε..κοντρες..θελω πανω απο 200...ενω ενα κοντρα πλακε θαλασσης..1,8 45 ευρο...η καλη ποιοτητα.πολυεστερα ουτε 30 ευρο..βιδες και ολα τα υπολοιπα τα εχω..αφου ασχολουμε με κατασκευες...
τριτων.ειπα οτι ο πατερας της κοπελας μου ειναι ψαρας και εχει φτιαξει 2 σκαφοι...με πολυεστερα...τι σχεση εχει το ψαρεμα με το ενυδρειο..απλα εκεινος μπορει να μου το περασει...αφου εγω δεν το ξερω....
ξεχασα να πω οτι το τζαμι μπροστα θα ειναι 10 αρι και θα μου το δωσει ενα φιλος τζαμας που εχει ενα κομματι λιγο πιο μεγαλο..και δεν το θελει...απλα θα το φερουμε στις διαστασεις...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ikaria_jim : 14-01-15 στις 13:38 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01964 seconds with 11 queries