Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 14-01-15, 12:39
ikaria_jim Ο χρήστης ikaria_jim δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-10-2012
Περιοχή: ikaria
Μηνύματα: 549
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από polykarpos Εμφάνιση μηνυμάτων
καλημερα κ με η ώρα η καλή για το καλοκαίρι!!!

βέβαια όλοι οι παντρεμένοι θα σου πουν να το ξανασκεφτείς!

βέβαια μπορείς να πεις στον πεθερό αντί για κλασικά δώρα όπως ρολόγια κλπ να σου πάρει ένα 300λιτρο!!! έτσι για αλλαγή

πέρα της πλάκας , να είσαστε αγαπημένοι κ η ώρα η καλή να σας συνοδεύει για πάντα!!!!

Για 300λιτρο με 18αρι ξύλο το βλέπω δύσκολο...

Εποξική ρητίνη είναι υλικό που το έχω δουλέψει αλλά θα πρότεινα να έπαιρνες για Marine που είναι κατασκευές/επισκευές σκαφών όπου είναι εντάξει για τα ζωντανά κ βέβαια κ κυριότερα δεν θα έχεις προβλήματα όσμωσης!!! αλλα το κόστος είναι κάπως...

εγώ θα έκανα την πρόταση για παραδοσιακά υλικά , γυαλί κομμένα και ραμμένα στα μέτρα σου κ με τρύπες κ κόντρες κ ότι αγαπάς κ την ευθύνη την έχει ο τζαμάς.

εσύ απλά κάνεις την κόλληση κ με συμβουλές απο εδω μέσα θα έχεις πολύ καλό αποτέλεσμα!!!

εν επιμένεις για ξύλο θα σου έλεγα για διπλό 18άρη κ κολλημένα μεταξύ τους

εγώ πάντως θα έκανα κ μεταλικό σκελετό γύρω απο το ξύλο για ασφάλεια στο δέσιμο αλλά κ προστασία του ξύλου
ευχαριστω παρα πολυ φιλε μου...με μια μικρη ερευνα που εκανα...στο γυαλι..παει πανω απο 200...ενω στο ξυλο κοντα στα 100..και μου μενει και κοντρα πλακε για λλεσ κατασκευες που κανω...φυσικα και θα μουν γωνιες εξω....θα δεθει τρομερα.......χεχε..
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από takis_gt Εμφάνιση μηνυμάτων
Σταύρο με 18αρι έχω κάνει και το δικό μου, με 1,20 μήκος και 50 Χ 50 πλάτος ύψος, δεν έχει κανένα πρόβλημα , και δεν έχω βάλει καν κόντρες
και με μεγαλυτερο να το εκανα παλι κοντρες θα εβαζα...να εχω μια σιγουρια ακομα...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ikaria_jim : 14-01-15 στις 12:39 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02113 seconds with 10 queries