Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 10-01-15, 16:17
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από evperis Εμφάνιση μηνυμάτων
Το γραφω δυο φορες....το μεγαλυτερο επιτρεπτο.αλλα ετσι κι αλλιως και χιλια λιτρα να ειχα παλι την κριτικη σου θα την εκανες,κατι θα σου βρωμαγε.ελεος πια...
Δικαιωμα σου βεβαια να λες την αποψη σου.
Οπως κι εγω την δικη μου.
Γιαυτο υπαρχει το φορουμ.
Προσωπικη κριτικη δεν σου κανω, μονο επι του ενυδρειου συζηταμε.

Αυτο που ξενιζει και μου εκανε εντυπωση λοιπον στο ερωτημα σου, ειναι οτι δεν ενδιαφερεσαι για καποιο συγκεκριμενο ειδος ψαριου ή βιοτοπου κλπ και θελεις να στησεις ενα ενυδρειο για αυτα, αλλα οτι ενδιαφερεσαι απλα για ενα .... μεγαλο ψαρι.
Οτι και να ειναι. Απλα να ειναι μεγαλο ψαρι.

Θα πει κανεις βεβαια, οτι ολοι ενδιαφερονται για το μεγεθος.
Αλλοι για το μεγεθος του ψαριου, αλλοι για το μεγεθος αλλων πραγματων.
Ο καθενας για τους δικους του λογους.

Αν το κανεις για εντυπωσιασμο, να ξερεις οτι οι χομπιστες, δεν εντυπωσιαζονται με το μεγεθος του ψαριου, αλλα με το μεγεθος του ενυδρειου και του εξοπλισμου.

Αν ειχες 1000 λιτρα λοιπον, θα ηταν πολυ εντυπωσιακο, αλλα και παλι θα κοιταγες οπως φαινεται, να στριμωξεις κατι μεγαλυτερο εκει μεσα.
Αυτο ομως θα εκανε το ενυδρειο σου, να φαινεται .... και παλι μικρουλικο για το χομπι.
http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=62301

Αυτο, θα εχει επιπτωσεις και στη συντηρηση του.
Θα κουραζεσαι περισσοτερο να το κρατησεις σε καλη κατασταση, απο οτι αν υπηρχε πιο ελαφρια ιχθοφορτωση μεσα.

Σκεψου το και με αλλο τροπο το χομπι.
Αν και καποια στιγμη θα το καταλαβεις και μονος σου.
Καλη συνεχεια, ετσι κι αλλιως.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01515 seconds with 10 queries