Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 09-01-15, 11:30
Devilsnake Ο χρήστης Devilsnake δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-12-2002
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 69
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην Devilsnake
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από PETROS_AFRICANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα Σπύρο, τις γκρι κροκάλες γρανίτη που έχω στο ενυδρείο Tanganyika κι έχω αγοράσει 0,80€ περίπου στο ίδιο σημείο πουλάνε το βότσαλο του είδους 17€ το 25κιλο και ξέρεις πολύ καλά γιατί στις έχω δείξει στον ’’φίλο’’ μας τον Σταύρο ’’ΑΒΥΣΣΟΣ’’ που τα πουλάει 8,40€ το κιλό.
Τιμή πώλησης 2.50€/κ μιας ΚΑΙ εγώ αγοράζω 0.80 χωρίς ΦΠΑ και με μεταφορικά δικά μου. Δεν ξέρω που είδες το 8.40€ (ανακρίβεια)




Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από PETROS_AFRICANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Σφάζει δηλαδή και την τελευταία φορά που τον επισκεφτήκαμε μου δήλωσε μπροστά σ’ εσένα κι έναν άλλο φίλο συνχομπίστα ’’’Εγώ δεν έχω φίλους εδώ μέσα, είμαι επιχειρηματίας’’.
Φίλους σαν εσένα που προωθούν τον εαυτό τους σε βάρος του μαγαζιού μου δεν έχω και δεν θέλω και στο έχω εξηγήσει κατ’ ιδίαν για να μην λες ότι το λέω πίσω από την πλάτη σου.



Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από PETROS_AFRICANOS Εμφάνιση μηνυμάτων

Και πες μου και κάτι εσένα σ’ έβαλε ο Τσιπάς δικηγόρο του ή το φόρουμ moderator ( που λαχταράς να γίνεις );;;;;;;;;;
Είμαι στο φόρουμ αυτό από τις πρώτες μέρες που άνοιξε και δεν έχω χρειαστεί μέχρι τώρα δικηγόρο, όπως φαίνετε όμως αν συνεχίσεις να λες ανακρίβειες για την επιχείρηση μου ίσως να χρειαστώ.


Ελπίζω να μην χρειαστεί να επανέλθω στο θέμα, ευχαριστώ πολύ και πάλι το φόρουμ για το βήμα που μου δίνει.


Καλη χρονιά (καλά αρχίσαμε)
__________________
Ενυδρεια - Τροπικά ψάρια - Τροφές Ψαριών
Γ' Σεπτεμβρίου 118 & Δεριγνύ 24, Πλ.Βικτωρίας
210 - 8838334 abyssos@otenet.gr
www.abyssos.gr
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01455 seconds with 10 queries