Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #41  
Παλιά 18-12-14, 00:53
polykarpos Ο χρήστης polykarpos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-10-2012
Περιοχή: Λευκωσία-Κύπρος, Αθήνα-Μοσχάτο
Μηνύματα: 332
Προεπιλογή


Οταν μια εταιρεια (ιδιως αμερικανικη, που υποκειται στους αντιστοιχους νόμους) αναφερει ονομαστικα ανταγωνιστες σε μια μελετη, για μενα δεν ειναι φτηνη, ειναι πολυ καλα προετοιμασμενη.

αυτα ειναι νομικά θέματα κ δεν με απασχολούν καθόλου για να είμαι ειλικρινείς κ δεν έχουν σχέση με το θέμα.

Στηριξες τα επιχειρηματα σου σε υποθεσεις. Δεν εχεις δει τιποτα απο αυτα να γινονται.


τι εννοείς σε υποθέσεις ? τι εννοείς δεν έχω δει τιποτα απο αυτά να γίνονται?

Στηριξα τα επιχειρηματα μου σε απλες αναφορες. Δεν μπορω να το κανω ονομαστικα.
Κανεις μας δεν μπορει να αποδειξει αυτα που υποστηριζει.

ειναι καλό αυτος που υποστηρίζει κάτι να μπορεί να το αποδείξει , έτσι δίχνει ότι το γνωρίζει το θέμα!

Οποτε, οποιος θελει μπορει να δοκιμασει κι αυτος να στηριξει ολη τη βιολογια του (χωρις κανενα αλλο υλικο ως βοηθεια) στην ελαφροπετρα και να μας πει την αποψη του και τις παρατηρησεις του
Πιστευω οτι υπαρχουν ηδη πολλοι και θα μπορουσαν να γραψουν τις αποψεις τους (θα ανοιξω θεμα τωρα, πιστευω να ειναι ενδιαφερον)

δηλαδή με ελαφρόπετρα τα ζωντανά μου είναι πιο χαρούμενα? θέλω λιγότερες αλαγές ? τι το σουπερ έχει? το νερό ειναι καλύτερο?
τοτε γιατι δεν πάμε όλοι μαζί ρε παιδιά να πάρουμε ελαφρόπετρες? κ αν δεν δουλέψουν τα έχουμε για διακόσμηση σε κήπους γλαστρες κτλ..
βέβαια κ εγώ την άποψη μου έκφρασα κ βεβαια είπα οτι πιστεύω οτι το ένα ΕΙΔΟΣ ΟΧΙ ΜΑΡΚΑ ειναι καλυτερο στην φιλτρανση παρά το ΑΛΛΟ ΕΙΔΟΣ κ ΟΧΙ ΜΑΡΚΑ! (για να μην μπερδευομαστε)




Οποιος εχει μικροσκοπειο ας ριξει μια ματια και σε επωνυμα υλικα και να τα συγκρινει με την ελαφροπετρα.
Ισως βρει καμια ομοιοτητα σε μερικα

ΥΓ1 Δεν ειρωνευτηκα πουθενα.
Ημουν στη θεση πριν απο καιρο και σε καταλαβαινω.


ειδικα αυτο δεν το καταλαβα....

ΥΓ2 και τα φιλτρα αμμου ειναι πολυ ενδιαφεροντα.[/QUOTE]
τα δουλεύω πολλά χρόνια τα συγκεκριμένα φίλρα... όπως κ ζεόλιθο κ ελαφρόπετρα κ μακαρόνι κλπ κλπ κλπ...


το θεμα ειναι το τι θελει ο καθενας απο το φίλτρο του...
τι απαιτήσεις έχει , τι χρόνους διαθέτει , τι σταθερότητα επιδιώκει...

κ ενα φίλτρο μονο του με σφουγγάρι να έχεις όλο απο κάτω ως πάνω , παλι κανεις δουλεια...

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01657 seconds with 10 queries