Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #34  
Παλιά 24-11-14, 15:52
Το avatar του χρήστη Ορφας
Ορφας Ο χρήστης Ορφας δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-05-2014
Περιοχή: κιλκις
Μηνύματα: 67
Προεπιλογή

Εγω συμφωνω με αυτα που λετε αλλωστε αυτες ειναι οι παραμετροι που χρειαζονται τα ψαρια,μπορεις να το βρεις παντου.Αλλα ας μην φερομαστε με τετοιο τροπο στον ανθρωπο ,μπειτε λιγο στην θεση του ολοι μας καπως ετσι ξεκινησαμε.Πιο ειναι το πιο λογικο να εμπιστευτει τον πετσοπα που του τα πουλησε η δεκα αγνωστους ανθρωπους απο ενα φορουμ,αν και ευτο ειναι το σωστο,και εγω στην αρχη αργισα να το καταλαβω.Οταν πρωτοξεκινησα με τα ενυδρεια ειχα παρει ενα 10λιτρο ενυδρειακι (συνηθες λαθος) και ο πετσοπασ μου ειπε πως 4 χρυσοψαρα ειναι ενταξει και εγω τον ακουσα (μιαλο που ειχα!!!)την επομενη εβδομαδα ολα ψοφησαν (και πολυ αντεξαν).Αυτο που πρεπει να κανεις φιλε μου ειναι να μαθεις λιγα ακομα πραγματα για τα ψαρακια σου και να εμπιστευτεις τους εμπειτους,εγω που τους ακουσα δεν εχασα.αν θες τα ψαρακια σου να ζουν ευχαριστα και θες ενα ενυδρειο χωρις απωλειες πρεπει να εμπιστευτεις το φορουμ.Αλλωστε οι καιροι ειναι δυσκολοι και τα χρηματα λιγα,πιστευω πως δεν εχεις την ορεξη να δινεις συνεχεια χρηματα για καινουργια ψαρια αφου ετσι οπως ειναι τωρα θα ψοφανε συνεχεια
__________________
Just remember you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets
 
Page generated in 0,01484 seconds with 11 queries