Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 12-10-05, 21:17
Το avatar του χρήστη Pritanis
Pritanis Ο χρήστης Pritanis δεν είναι συνδεδεμένος
DiscusModerator
 
Εγγραφή: 10-11-2004
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1.567
Προεπιλογή

Που χαθηκατε βρε παλιοπαιδα..... Η κατηγορια μας ειχε πολυ χρονο να κινηθει και ειχα αρχισει να ανησυχω.......Λοιπον τωρα στο ψαχνο.... Γιαννη εγω θεωρω μονοδρομο το co2 γιατι απλα ειναι πιο σταθερο, λιγοτερο βρωμερο και επιπονο και επειδη σε εμενα δεν δουλεψε ποτε η τυρφη μια και το ph του ενυδρειου μου ηταν 7,6 και επεφτε μολις στο 7,4 μετα τις αλλαγες με νερο απο ΑΟ..... Ισως σε λιγα λιτρα η τυρφη να αρκει αλλα στα 450 δεν ειχε κανενα αποτελεσμα, επισης προτιμω να χρησιμοποιω το χωρο του φιλτρου μου για πολυτιμο βιολογικο φιλτραρισμα και οχι να εχω τυρφη και καθε μηνα να χρειαζεται να το ανοιγω για να την αλλαξω.... Ειμαι λιγο τεμπελης πειραζει?????? Ασχετο με ολα αυτα η τυρφη κανει καλο στην αλλαγη νερου αφου δινει μια ωραια καφε αποχρωση στο νερο και η μυρωδια του θυμιζει στους δισκους το φυσικο τους περιβαλλον.....Ολα μου τα ζευγαρωματα εγιναν μετα απο προσθεση τυρφης....... Τωρα τα μπετονακια ειναι μια χαρα αν αγοραστουν απο γνωστο σουπερμαρκετ που δεν ρισκαρει τετοια ξεφτιλα.....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01406 seconds with 11 queries