Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 12-09-14, 18:23
fantomas Ο χρήστης fantomas δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 09-06-2014
Περιοχή: ρεθυμνο
Μηνύματα: 79
Προεπιλογή

το φιλτρο ειναι εσωτερικο του ενυδρειου, ο κυκλοφορητης γραφει πανω max400l/h ( επισης γραφει και max 70cm τι εννοει??μηκος ενυδρειου?φανταζομαι εννοει μεγιστο σημειο υψους εξοδου)αν εννοει ο κυκλοφ μαξ 400λιτ στην τελευταια σκαλα το ειχα στην πιο μικρη λογω δυναμης αλλα προσθεσα εξτρα λαστιχακι και το εβαλα στο φουλ!-π--ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΗΝ ΞΑΝΑΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΧΑΜΗΛΟ ΚΑΘΩΣ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΑ ΤΗΝ ΑΝΤΛΙΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΙ ΕΚΑΤΣΑΝ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΦΙΛΤΡΟΥ ..ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΞΑΝΑΧΑΜΗΛΩΣΑ ΑΡΧΙΣΑΝΕ ΠΑΛΙ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΚΟΣ --
εχω μεσα 11 μελανοταινιες synergos το λεω στο αρχικο ποστ ..

μερικες φωτο απο τα φυτα μετα το ξεκαθαρισμα, περιεργως τα ψαρακια μετα του κουραμα/καθαρισμα και παρολο την αναταραχη που εκανα ζωηρεψανε απιστευτα στο κυνηγητο μεσα στο ενυδρειο



απο δαυτα εχω καμποσα παρολο που βγαζω ανα τακτα χρονικα διαστηματα δεν ξερω κατα ποσο επηρεαζουν τα φυτα περπατανε πανω τους καθως και στα τζαμια



ξυνοντας προς τα επανω τα τζαμια με πιστωτικη βγαινει αυτο ( το οποιο ξαναλεω ειναι μονο απο την μια πλευρα πανω στα τζαμια απο την αλλη ειναι καθαρα ( πλευρα ανα λαμπα τα ααναφερω καπου πιο πανω )




για κυκλοφορητη εχω κατι τετοιο περιπου

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01472 seconds with 10 queries