Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #45  
Παλιά 21-06-14, 23:46
Το avatar του χρήστη mixalhs89
mixalhs89 Ο χρήστης mixalhs89 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-09-2013
Περιοχή: Σάμος - Αθήνα
Μηνύματα: 404
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DIMITRAMAS Εμφάνιση μηνυμάτων
Εσύ καλά τα λες...τι γίνεται δεν έχω καταλάβει...εντωμεταξύ έκανα κλικ σε αυτό που μου έστειλες και δεν καταλαβαίνω ντιπ ή είμαι στραβή γιατί που είδες εσύ αυτόν τον picarduino γιατί εγώ όπου και να πατήσω κλικ ανοίγουν παράθυρα που ζητάνε κωδικό...άρε τι μας βρήκε νυχτιάτικα και είχα και γεννητούρια από τα γκάπυ χθες και άρρωστο τον γκάπακα
Ίσως φταίω και εγώ γιατί τα είπα μάλλον λίγο μπερδεμένα. Λοιπόν αυτό το link που σου έδωσα έχει να κάνει καθαρά με την αποστολή σου. Όταν ανοίξει η σελίδα λογικά θα δείς αυτό που είναι στην παρακάτω φωτογραφία. Στο πρώτο κόκκινο πλαίσιο βλέπεις τον κωδικό αποστολής που σου έδωσε ο πωλητής σου και στο δεύτερο κόκκινο πλαίσιο ( το κάτω δηλαδή) βλέπεις την πορεία του δέματος. Σε εσένα εκεί που σε εμένα τώρα γράφει Summary θα γράφει Details. Πατώντας Details θα σου εμφανίσει ακριβώς αυτά που έχει εμφανίσει και σε εμένα. Όσον αφορά τώρα αυτόν τον picarduino η ερώτηση μου δεν έχει καμία σχέση με το link αυτό που σου έστειλα απλά είναι τελείως άσχετη και απορία κυρίως από το μήνυμα που σου έστειλε ο πωλητής σήμερα. Ελπίζω να μην σε μπέρδεψα περισσότερο. Ωχ Ωχ περαστικά εύχομαι για τον γκάπακα και καλά να είναι τα μωρά.
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  φωτο.jpg
Εμφανίσεις:  139
Μέγεθος:  66,1 KB  
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01476 seconds with 11 queries