Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #337  
Παλιά 14-06-14, 10:15
Το avatar του χρήστη afroditoula
afroditoula Ο χρήστης afroditoula δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-10-2013
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 199
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τωρα ΙΣΩΣ χρειαστει σε καποια φαση να απομακρυνεις για λιγο το θυλικο, αλλα ολα ειναι σχετικα και θελει πολυ παρακολουθηση.
Ο αρσενικος κατα 99% κατα την -αιρετικη και ανορθοδοξη- γνωμη μου δεν ειναι σκοπιμο να απομακρυνθει (εδω βεβαια παιζουν ρολο και η ποσοτητα της γεννας τα λιτρα).
ΙΣΩΣ επιλεκτικα καταπιει μερικα, αλλα αυτος ειναι ενας φυσικος μηχανισμος ωστε να μην επιβιωνουν ψαρια με προβληματα.
Τωρα απο κει και περα ο καθε μονομαχος εχει το δικο του χαρακτηρα και μπορει να ειναι εντελος "ζωντοβολο" και να τα δει σα ζωντανη τροφη, εως ο καλυτερος μπαμπας και να μην τρωει ο ιδιος μεχρι να φανε τα μικρα (το τελευταιο το εχω δει) γι αυτο τετοια εγχειρηματα θελουν χωρο και πυκοφυτεμενο ενυδρειο
Το θηλυκό έχει βγει ηδη γτ παρατήρησα οτι την ωρα που ζευγάρωσαν έφαγε μερικά αυγά...έτσι μολίς τελείωσαν την φοβήθηκαν κ την εβγαλα...όσο για τον αρσενικό δεν τα τρώει προς το παρόν και τα προσέχει σαν τα ματια του αυτά πέφτουν κ αυτός τα βάζει πίσω...
__________________
Μ' ένα τοστ είμαι απ' το πρωί κι αντί να λιποθυμώ εγώ λιποθύμησε η μάνα μου μόλις το 'μαθε...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01482 seconds with 11 queries