Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 13-05-14, 18:48
Το avatar του χρήστη Michalis...
Michalis... Ο χρήστης Michalis... δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 21-02-2013
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 110
Προεπιλογή

Μάνο μέχρι τώρα δεν έχω δει να έχουν πρόβλημα τα κούλι, μια χαρά τα πάνε με τα κόρυ... αλλά μάλλον θα δώσω τα habrosus γιατί από ότι έχω δει, πρέπει να έχεις από 15 και πάνω για να είναι σωστό κοπάδι.

Σπύρο πολύ καλές οι παρατηρήσεις σου και χρήσιμες...
Εχω καταλάβει πως δεν είναι μόνο τα νιτρικά δείκτης για την καθαρότητα του νερού. Αναφέρομαι σ΄αυτά γιατί προσπαθώ να είναι στο 10 εξαιτίας των φυτών.
Τώρα για το redox που λες... μου φαίνονται κινέζικα. Αυτά πρέπει να τα διδάσκουν στο πανεπιστήμιο αλλά εγώ είμαι ακόμα στο δημοτικό όσον αφορά τα περι των ενυδρειακών. Πριν 1 χρόνο και κάτι που ξεκίνησα δεν είχα ιδέα πόσα λεφτά και χρόνο πρέπει να διαθέσω, και δυστυχώς υπάρχει έλλειψη και από τα δύο. Διαβάζω ξαναδιαβάζω και τελειωμό δεν έχει
Για τις παρατηρήσεις περί φυτών θα τα δω με την ησυχία μου μόλις βρω λίγο χρόνο... στα γρήγορα να πω ότι subulata και μερικές βαλισνέριες θα φύγουν σίγουρα, το κερατόφυλλο προσέχω να το κρατάω σε λίγη ποσότητα, ενώ για την μος να πω ότι δεν την έβαλα εγώ στο ξύλο... μόνη της ξεφύτρωσε

Μόλις κάνω μερικές αλλαγές θα ανεβάσω και φώτο... Και εντωμεταξύ αν έχετε και καμία άλλη παρατήρηση, εδώ είμαι να την ακούσω.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01486 seconds with 11 queries