Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #32  
Παλιά 14-04-14, 21:00
panosleonr Ο χρήστης panosleonr δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 23-02-2014
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 26
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nazgul Εμφάνιση μηνυμάτων
Ε βεβαια, αν ειχες βαλει τα μαγικα μπουκαλακια, θα εστρωνε σιγουρα. Απλα μεχρι να στρωσει, θα ειχες ηδη βγαλει θεμα στις ασθενειες για τα ψαρια σου
Δουλιτσα να υπαρχει, που λενε....

Ετσι μπορεις να καταλαβεις ποια ειναι τα μαγαζια που αξιζουν τον κοπο να τους δωσεις τα χρηματα σου.

Δεν ξερω, αν διαβασει καποιος χομπιστας και ειναι κοντα σου, ισως βοηθησει.
Κοιτα τους καταλαβαινω...καπως πρεπει να ζησουν και αυτοι..αλλα ως ενα σημειο...η ειρωνια δεν μου αρεσει που εβγαλε......το πιο απιστευτο ηταν που στα περισσοτερα ενυδρεια του ειχε μεσα νεκρα ψαρια....μαζεψε τα τουλαχιστον και μετα ειρωνευσου....
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων
αστον να γελαει, προσωπικα εχω στρωσει ενα σωρω ενυδρεια ετσι οπως κι ενα σωρω συγχομπυστες οποτε θελοντας και μη η διαδικασια δουλευει, και φυσικα και στη φυση καπως ετσι συμβαινει κι οχι με μπουκαλοηλιθιοτητες και placebo-απατες
το ξερω οτι δουλευει η μεθοδος...τοσοι ανθρωποι εστρωσαν ετσι...4 μηνες διαβαζα πριν ξεκινησω και συγκεντρωνα πληροφοριες σχετικα.Απλα ισως να ειμαι και ο μοναδικος που θα αποτυχει.. τις αλλες μεθοδους με τα μπουκαλακια την ειχα δοκιμασει προπερσυ με συμβουλες απο αλυσιδα πετ και ειχα ενα πολυ ωραιο νεκροταφειο guppys σε 2 μηνες..βεβαια ουτε ειχα ιδεα απο aquatek και φορα...μονο τυφλη εμπιστοσυνη σε μαγαζια... οποτε ειπα να δοκιμασω ετσι αυτη την φορα χωρις θυματα... Υπομονη εχω.... Νο2 δεν εχω

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη panosleonr : 14-04-14 στις 21:00 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01521 seconds with 10 queries