Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #170  
Παλιά 26-02-14, 10:48
Το avatar του χρήστη nazgul
nazgul Ο χρήστης nazgul δεν είναι συνδεδεμένος
Pufferator
 
Εγγραφή: 27-07-2011
Περιοχή: Άνω Πόλη, Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 6.123
Προεπιλογή

Παράθεση:
Πραγματικα δεν ξερω πως το καταφερνεις να ειναι τοσο τακτοποιημενο.Τα εχω τοσο λιγο καιρο και γινεται ο χαμος.Χθες γυρισα μετα απο απουσια 12 ημερων και περιττο να σου πω σε τι κατασταση βρηκα το ενυδρειο...Εχουν σκαψει τοσο πολυ πουβαποντην μερια που ειναι οι βαλισνεριες εχουν καλυφθει μεχρι την μεση τα μισα φυτα και σχεδον ολοκληρα τα κοχυλια που βρισκονται εκει κοντα...
Μμμμ...δεν θα το ελεγες και τοσο τακτοποιημενο, αν το εβλεπες απο κοντα και πιο λεπτομερως

Δεξια και αριστερα εχουν φτασει σχεδον στο κατω τζαμι απο το σκαψιμο, οπως και τις πετρες στα αριστερα τις εχουν αφησει στον αερα. Ηταν μεσα στην αμμο παλια. Επισης, στα δεξια βγαζω αμμο με την αλλαγη, γιατι σκεπαζουν το θερμαντηρα και την εισοδο του φιλτρου. Θελω να βαλω και αλλα κελυφη, γιατι τα περισσοτερα τα εχουν ριξει σε κρατηρα και αλλα τα εχουν σκεπασει εντελως.

Τα δικα σου αλλωστε, ειναι σε αλλη φαση αυτη τη στιγμη. Σκαβουν συνεχεια για να βαλουν τα μελλοντικα μικρα τους. Τα δικα μου, περα απο το σκαψιμο, παιζουν και φαπες για να επεκτεινουν την περιοχη τους, ωστε να μπορεσουν να βαλουν τα πολλα μικρα τους.


Παράθεση:
Ομορφα τα μπουλντοζακια σου!
Να ειχα και γω κανενα αρσενικο να εβλεπα γεννες......
Χρησταρα εντος των ημερων θα κανω κατασταση να βαλω και αλλα κελυφη, ωστε να μπουν αυτα που θα σου στειλω. Δεν σε ξεχασα, απλα εχω χαζεψει στη δουλεια αυτο τον καιρο και ο χρονος ειμαι περιορισμενος.
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02037 seconds with 11 queries