Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 26-02-14, 00:37
Το avatar του χρήστη manolischania
manolischania Ο χρήστης manolischania δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-11-2010
Περιοχή: XANIA
Μηνύματα: 758
Προεπιλογή

manolischania... Το νοσοκομείο είναι αυτό δίπλα (δεξιά της) στην γεννήστρα ή κατάλαβα λάθος;
με το κόκκινο φως από τα δεξιά εχει πιτσιρίκια
3-4 μηνών και από αριστερά χωρίς φως είναι ο αρσενικός , το κόκκινο φως το χρησιμοποιούσα καθώς παρατήρησα ότι δεν ενοχλούσε κανένα ψάρι σε ωρα ύπνου και με βοηθούσε για τις βιντεοσκοπήσεις μου

Διαφωνώ... και εξήγησα τους λόγους παραπάνω. Όταν συντρέχει λόγος προβλήματος στο ενυδρείο... ΔΕΝ κάνεις θεραπεία στο ψάρι, αλλά σε ολόκληρο το κεντρικό ενυδρείο.-
Ουσιαστικά δεν διαφωνούμε το αναφέρω και παραπάνω ότι προτιμώ αν πάει κάτι στραβά να γίνει θεραπεία σε όλο το ενυδρείο


στην παρούσα φάση του video χρησιμοποιούνται όλα για αναπαραγωγές δίσκων , γενικότερα σε αυτά τα ενυδρεία έχουν μεγαλώσει ψαρια από διάφορες λίμνες γλυκού νερού , έχουν χρησιμοποιηθεί και ως νοσοκομεία καθώς μια εποχή μάζευα ότι ψάρι μου φώναζε βοήθεια από τα pet shop , έχουν χρησιμοποιηθεί για αρκετά πειράματα άνευ ψαριών αλλα και με ψαρια , το μοναδικό μου πρόβλημα ήταν ότι ήταν στο υπόγειο και χρειαζόταν μέρα παρα μέρα το βαρέλι προετοιμασίας 200 λίτρα νερό και τραβούσα λάστιχο από τον 1 στο -1
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01418 seconds with 10 queries