Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 31-08-05, 21:03
Το avatar του χρήστη ASCCO1
ASCCO1 Ο χρήστης ASCCO1 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 13-12-2002
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 667
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ASCCO1
Προεπιλογή

ΝΑΙ βεβαια .... πες το μας και αυτο ?????
λες και δεν εχουμε αλλες δουλειες να κανουμε και ειμαι υποχρεομενος να παραταω ολες τις αλλες δουλειες μου και να ειμαι εδω για να σε διωρθωνω..
αλλη δουλεια δεν ειχα.....

και σε ρωταω λοιπον .. λες οταν ενα ψαρι ειναι αρρωστο βαζεις αλατι ???? ετσι λες
ΑΥΤΟ δεν ειναι ανακριβεια??? <<< ξεχνας οτι αυτο θα το διαβασει και καποιος αρχαριος ??? και οτι αφηνεις να ενοειθει οτι το αλατι κανει για ολα???>>> εξηγησες για τι μπαινει και που μπαινει το αλατι.....

ΠΟΛΛΟΙ εκτροφεις βαζουν αλατι ......
τι αλατι βαζουν ???? και ποιοι εκτροφεις μηπως καποιοι που ειναι σε περιοχη που εχει μαλακο νερο ?????


εγω οσους ξερω παντως για να ελαχιστοποιησουν καποιες τυχον αρρωστειες χρησιμοποιουν UV ΛΑΜΠΕΣ.....

Αλλα το θεμα δεν ειναι εκει το θεμα ειναι οτι ενω καποιο παιδι γραφει παραπανω οτι εχει το ΒΕΤΤΑ σε γυαλα δεν του εξηγεις οτι το χειμωνα αν πεσει η θερμοκρασια χαμηλα το ανωσοποιητικο συστημα του ψαριου θα ειναι αχρηστο......
αλλα το ολο θεμα εδω γυρναει γυρω απο το αλατι????
δηλαδη αν ειναι δυνατον ...
ολοι ξερουμε οτι ο βασικοτερος λογος που αρωσταινουν τα ψαρια ειναι το STRESS και αντι να εξηγησουμε τι δημιουργει κατι τετοιο κολλαμε στο αλατι...??????
μετα αν καποιος ρωτησει οτι ανεβηκε η θερμοκρασια το καλοκαιρι και το ΒΕΤΤΑ στην γυαλα πεθανε τι θα του πουμε ??? αλατι εβαλες????
ενω στην ουσια το ψαρι εχει γινει βραστο......

και τελος γιατι να κλειδωσεις το θεμα????
αφου υπηρχε συζητηση σε εξελιξη και δεν προκειται για διαφωνεια μονο 2 ανθρωπων .....

εγω οσες φορες χρειαστηκε να κλειδωσω τοπικ η να διαγραψω και παντα ενυμερωνα τους ενδιαφερομενους με Π.Μ ...
και αν ηθελες μπορουσες καλιστα αφου ηθελες να κλειδωσεις αυτο εδω να ανοιξεις ενα αλλο θεμα γυρω απο το αλατι.....
το οτι δεν εχω τον χρονο να ειμαι εδω δεν σημαινει οτι δεν παρακολουθω η οτι δεν ξερω τι γινεται....
και μην τρελενεσαι....
ακους εκει επειδειξη ισχυος????
το ξεκλειδωσα το τοπικ γιατι νομιζω οτι επρεπε να αφησεις την << καρπιδα ζηνια >> να απαντησει και μετα να κανει οτιδηποτε.....
το οτι εισαι εδω τοσο καιρο και απαντας η σκοτωνεσαι μονη σου εδω ... δυστηχως ετσι ειναι η κατασταση τι περιμενεις αναγνωριση???? απο κανενα ???
για το κεφι σου το κανεις και για το χομπυ....εχεις την εντυπωση οτι κατι τετοιο δεν εκανα και εγω η και αλλοι στο παρελθον????(( αυτη ειναι αλλου ειδους κουβεντα,, ισως την κανουμε καπου αλλου))....
τωρα αν εσυ θες σωνει και καλα να το κλειδωσεις.. καντο τι να σου πω...
και αν ενοχληθηκαν οι ADMIN ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ που εγραψα ας με βγαλουν απο mod..... κανενα προβλημα....

σου ειπα και στην αρχη εχουμε δουλεια και οικογενεια δεν εχουμε ολοι ελευθερο χρονο τοσο οσο για να ειμαστε εδω συνεχεια......
 
Page generated in 0,06125 seconds with 11 queries