Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 31-08-05, 20:24
Το avatar του χρήστη Mariel
Mariel Ο χρήστης Mariel δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 06-12-2004
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μηνύματα: 1.421
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ASCCO1
ΑΨΟΓΟ !!!!!!

ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ο ΑΛΛΟΣ......και αφου βεβαια εκανες και το τραγικο λαθος να αφησεις να ενΩηθει οτι<< το αλατι ειναι η χρυση λυση >>> κλειδωνεις και το θεμα

ΑΨΟΓΟ
απο το κακο στο χειροτερο εδω μεσα!!!!!!!
λυπαμαι ...
και φυσικα θα κατσω να το αναλυσω σε καινουργιο ποστ ολα ΑΥΤΑ που θα επρεπε να εξηγησεις σε ενα αρχαριο ...
αντι να γραψεις << πολλοι εκτροφεις βαζουν αλλατι για να προλαβουν αρρωστειες>>>>
μαζι με το αλατι βαζουν και αλευρι ?????και μετα στο τηγανι???

με το αλατι θεραπευεις και το ΙΡΝ????


για σοβαρευτητε λιγο..........

και φυσικα δεν προκειται να απαντησω σε κανενα σχολιο η απαντηση σε αυτα που εγραψα....


βρε,βρε!!!επιτελους! τουλαχιστον αυτο το ποστ σε εκανε να ξαναεμφανιστεις και να δειξεις οτι υπαρχεις και εσυ σε αυτη την κατηγορια ως moderator.....

σα δε ντρεπομαστε λιγακι...νομιζω οτι δε σου εχω δωσει το δικαιωμα να μου πουλας ειρωνεια και να μου μιλας μ'αυτον τον τροπο.ουτε εβρισα κανεναν στο μην μου ουτε ξεπερασα τα ορια,σε αντιθεση με εσενα.αντι να ανοιξεις θεμα αν θες στο board talk η να το συζητησουμε οι δυο μας ερχεσαι μετα απο αιωνες εδω και γραφεις ενα μην σε κατασταση παραληρηματος...τι ακριβως θες να δειξεις??το ξεκλειδωμα θεματος που εχω ηδη κλειδωσει τι ακριβως ειναι???επιδειξη ισχυος??χωρις να με ρωτησεις καν πιο πριν...

καταρχην δε θα σχολιασω το θεμα για την πληροφορηση των αρχαριων και το αν το κανω η οχι,γιατι απ'οσο ξερω εγω ειμαι η ΜΟΝΗ που εδινα πηροφοριες σε αρχαριους τον τελευταιο καιρο εδω μεσα...αν σ'ενδιεφερε τοσο πολυ το να μην παραπληροφορουνται απο εμενα θα μπορουσες να διορθωσεις τοσον καιρο ολα τα "λαθη" που προτεινω...

αν το θεμα ειναι η διορθωση λαθων,μπορω να ξεκατινιαστω κι εγω και να βρω παλια ποστ με "λαθος" συμβουλες που εχεις δωσει κι εσυ κλειδωνοντας μαλιστα τοπικς χωρις να εξηγησεις και απαντωντας με τον ειρωνικοτατο τροπο που σε διακρινει...

νομιζω οτι ξεκαθαρισα τη θεση μου κι αυτο που ειπα ηταν πολυ σαφες.μη βαζεις στο στομα μου λογια που δεν ειπα,και μην ερμηνευεις αυτα που ειπα οπως θες εσυ.ειπα τα εξης:ΠΟΛΛΟΙ ΕΚΤΡΟΦΕΙΣ ΒΑΖΟΥΝ ΑΛΑΤΙ ΣΕ ΣΥΝΕΧΗ ΒΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΥΞΗΣΟΥΝ ΤΗ ΣΚΛΗΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΩΣΟΥΝ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ ΑΣΘΕΝΕΙΩΝ.ΑΛΛΟΙ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΒΑΖΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΨΑΡΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟ.Η ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΑΛΑΤΙΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΟΤΑΝ ΤΗΡΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΣΩΣΤΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ.αν για σενα δεν ειναι σαφες λυπαμαι,δεν ειναι δικο μου προβλημα....
__________________
http://www.aquatek.gr/vb/image.php?type=sigpic&userid=567&dateline=11658830  68
 
Page generated in 0,01725 seconds with 11 queries