Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #45  
Παλιά 27-01-14, 19:45
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

καταλαβαινω τι λες ντιμη,αλλα αν αρχισουμε να κανουμε "εκπτωσεις" σε αυτο,θα πρεπει να κανουμε και εκπτωσεις στα 60λιτρα με τα παγκασιους....
ειναι "μικρο" το βημα οσο και αν φαινεται οτι δεν ειναι λογω τελικου μεγεθους του ψαριου.

και στο κατω κατω δεν προτεινει κανεις να τον αφησει μονο του,αν το στησει σωστα το 60αρι του,μπορει να βαλει και θηλυκα.δεν βλεπω το παραλογο πουθενα...

επισης,δεν νομιζω να γραφτηκε καπου οτι ειναι αδυνατο να επιβιωσει μονομαχος σε 15 λιτρα.παραπανω εγραψα οτι τοχω κανει κιεγω ο ιδιος.
δεν το χαρηκα το "ενυδρειο",ουτε εγω ουτε το ψαρι.
γιατι να μην το πω?για να ευχαριστησω καποιον(οποιονδηποτε,δεν μιλαω για τον tollee τωρα)
που πιστευει οτι θα χαραμιστει το ενυδρειο σε ενα ψαρι?
σορυ κιολας,αλλα αυτο δεν μπορω να το κανω γιατι θα νιωσω και μ...ς που ασχολουμαι οσο ασχολουμαι.
και αλλοι περισσοτερο απο μενα.
αν βρεις το πρωτο θεμα που ειχα ανοιξει οταν γραφτηκα στο φορουμ,ειχα ακριβως την ιδια ιδεα και λογικη που εχει ο tollee τωρα.
το ιδιο πραγμα ειχα ρωτησει κιεγω και τα ιδια πραγματα μου ειχανε πει τοτε.
δεν ηθελα να χαραμισω το 60αρι juwel,σε ενα ψαρι.
και ηρθε ο καιρος που "χαραμισα" λιμνη 260 λιτρα(και χρηματα) σε ενα ψαρι, που μετα γινανε 4.
ετσι ειδα οτι αυτα που μου λεγανε τοτε ητανε σωστα και ετσι λεω αυτα που λεω τωρα...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01471 seconds with 11 queries