Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 22-01-14, 01:17
dinelos Ο χρήστης dinelos δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 27-08-2013
Περιοχή: athens
Μηνύματα: 11
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsoui Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν σε ενδιαφερει το εσωτερικο φιλτρο παρε το juwel, αν θα βαλεις εξωτερικο παρε το anubias γιατι αν στο πρωτο ξηλωσεις το φιλτρο χανεις αυτοματα την εγγυηση, εγω με το δικο μου την γλιτωσα γιατι δεν το ειχα ξηλωσει και το προβλημα μου το παρουσιασε μετα απο 8 μηνες αφου ειχε τραβηξει ολο το νερο το επιπλο που επισης πρεπει να αγορασεις για να ισχυει η εγγυηση

Εξωτερικο φιλτρο θα παρω ετσι κ αλλιως οποιο και να επιλεξω.
Τα μονα πλεονεκτηματα του anubias που ερχονται σε αντιπαραθεση με το ριο για μενα ειναι:

Το ανουμπιας ειναι πιο βαθυ 42εκ. εναντι 36εκ. αντιστοιχα με το ριο, και πιο ψηλο 65εκ. με 50εκ. παλι αντιστοιχα (γνωριζω οτι δεν γεμιζουν ολο αυτο το υψος αλλα καποιου ποντους λιγοτερους που παλι στο anubias ειναι περισσοτεροι.)
Ετσι προκύπτουν και περισσοτερα λιτρα Anubias 162 λιτρα, Rio 125 λιτρα.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
βρε τι πατεντες θα σκεφτουνε για να μην εχεις εγγυηση,
αυτο δεν τοχω ξανακουσει.
οπου και να το πεις θα γελλανε

εκτος αν το καθε μαγαζι λεει οτι θελει,που ειναι ακομα χειροτερο

και ακομα χειροτερο θα ειναι αν ισχυουνε και τα δυο

θα επαιρνα το anubias.κυριως λογω λιτρων,αλλα και για να μη δωσω λεφτα στους γερμανους.οσο μπορω τεσπα
Θα ηθελα να σε ρωτησω κατι επι ευκαιριας που μου δινεται. Λες anubias λογω λιτρων. Η ρωτηση μου ειναι η εξης:

Σε τι χρησιμεύουν συγκεκριμενα αυτα τα παραπανω λιτρα, αφου στην ουσια αυτο που γενικα γραφετε και αναφερετε ειναι το μηκος του ενυδρειου (ως προς τα ψαρια) και αυτο ειναι ιδιο και στα δυο (80cm) ???

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dinelos : 22-01-14 στις 01:17 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01508 seconds with 10 queries