Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 17-08-05, 16:18
george hmmy Ο χρήστης george hmmy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-04-2005
Περιοχή: Γη :)
Μηνύματα: 412
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από harris
Συγνώμη που επεμβαίνω αλλά δεν πρόκειτε να χαθεί ποτέ κανένας δίσκος επειδή του δίνουμε αποκλειστικά ξηρά τροφή.

Για τα home made σκευάσματα δεν μπορώ να είμαι το ίδιο βέβαιος.
Καταρχήν Χάρη τι ζητάς συγγνώμη, συζήτηση κάνουμε! Η διαφωνία και το ως προς το να χαθεί ψάρι είναι στα φυλλαράκια, από ασυτία πχ. Εγώ ό,τι κι αν είχα δοκιμάσει δεν ετρώγαν με τίποτα και δε βλέπω το λόγο γιατί να τα αναγκάσω τα ψάρια να φάνε κάτι που δεν ενδείκνυται κιόλας για αυτά. Όσο για το hand made της ιστορίας να υποθέσω ότι τρως μόνο έτοιμα φαγητά απέξω? Είναι θέμα κόστους και μόνο για μένα. Τα 100 γραμμάρια κάνουν περί τα 7€ και εγώ με 10€ κάνω κανά 2 κιλά (καρδιά τσάμπα από το χασάπη, με επιβαρύνουν μόνο οι βιταμίνες, το spirulina και το σπανάκι). Σημαντική διαφορά, έτσι? Και πώς δεν μπορείς να είσαι βέβαιος για τη home made καρδιά που την φτιάχνεις και με τα χεράκια σου, ενώ μπορείς να είσαι για την αγοραστή? Και κλείνοντας ξαναλέω καθένας έχει τη γνώμη του επί του θέματος και κάνει ό,τι νομίζει καλύτερο. Εμείς λέμε απόψεις και ο φίλος smoof θα αποφασίσει τι θα πράξει στο τέλος.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01567 seconds with 11 queries