Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 08-12-13, 00:33
Το avatar του χρήστη Παναγιώτης Κ
Παναγιώτης Κ Ο χρήστης Παναγιώτης Κ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-11-2011
Περιοχή: Άρτα
Μηνύματα: 3.053
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Sakis Papadopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
κοιτα αμα τελικα μπορεσω να βρω του ανακλαστηρες που μου αρεσαν.

δεν θα μπορεσω να βαλω πανω απο 3 γιατι ειναι 12cm πλατος και δεν χοραει αλλη.

του ανακλαστηρες του ιγνατιου της εχω δει απο κοντα και ειναι παρα πολυ καλη αλλα και παλι αυτοι που ειδα μου αρεσουν γιατι εχουν πιο στενη δεσμη.

''Για μπαλαστ μπορείς να πάρεις 2 μονά και 1 διπλό. Στην αρχή ανοίγει η 1η μετά η 2η και μετά η 3η και 4η.''
Μπορει να αναβει και σε ξεχοριστο χρονο ι να αναβει η μια χορεις να αναβει η αλλη?γιατο διπλο μιλαω.

http://www.reefshops.com/t5-ho-light...x39w-90cm.htmlαυτο τι μεταφορικα μπορει να εχει. αναβουν και ξεχοριστα οι λαμπες?


Για της λαμπες δεν με νοαιζει πολυ το χρωμα αν και μου αρεσει το μπλε αλλα θελω να ειναι καλο για τα κοραλια!
Aναφέρεις ότι δεν σε παίρνει για 4η. Γιατί? Έχεις φτιάξει ήδη φωτιστικό με συγκεκριμένες διαστάσεις?
Τα μπαλαστ που λες είναι τα dimable αλλά είναι κατα πολύ πιο ακριβα(ίσως και 4 φορές αν βάλλεις και το dimmer).
Το φωτιστικό δεν ξέρω τι μεταφορικά έχει αλλά έχω ακούσει καλές κριτικές. Τσέκαρε το μήπως το βρεις και απο ebay με λίγα μεταφορικά.
Για τα κοράλια σου το κάνουμε όλο αυτό. Επειδή οι λάμπες είναι λίγες προσπαθούμε να δώσουμε όσα περισσότερα κελβιν μπορούμε. Αυτό επιτυγχάνεται με τις λάμπες που σου είπα. Οι άλλες 2 μπαίνουν καλύτερα σε φωτιστικά που έχουν πολλές λάμπες και θες να δώσεις το κάτι παραπάνω μόνο σε χρώμα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01509 seconds with 10 queries