Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 05-12-13, 21:53
Το avatar του χρήστη Τάκης
Τάκης Ο χρήστης Τάκης δεν είναι συνδεδεμένος
Bob ο Μάστορας
 
Εγγραφή: 28-12-2012
Περιοχή: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Μηνύματα: 14.715
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από _tm_ Εμφάνιση μηνυμάτων
Σακη, Ριο 180αρι, ενα ecco pro 300αρι και το εσωτερικου του, εχω και δουλευουν...
φταιω σε αυτο το κομματι, γιατι σε κανα δυο αλλαγες πειραματα που εκανα, γεμισα το ενυδρειο με μεγαλη ροη απ το λαστιχο και ο βυθος σηκωθηκε ολος επανω (τροπος του λεγειν, αλλα καταλαβες τι θελω να πω ) ..
καποια φορα που το ειχα αδειασει (μια απ τις πολλες ...) πηρα μια βρεγμενη πετσετα και καθαρισα τα τζαμια, αλλα τωρα αν κοιταξεις απ το πλαι, φαινεται που ειναι το καθαρισμενο και που οχι!!
Αν καταλαβα καλα, δηλαδη, η μονη περιπτωση καθαρισμου, ειναι ξυστρα και προσοχη στις σιλικονες??
(θα το εβγαζα φωτογραφια, αλλα δε νομιζω να βγει... θα προσπαθησω, ομως!)

α! εννοειται πως ΔΕΝ το ξαναδειαζω ολο, προτιμω να το εχω ετσι και να ακουω το νερο που κυλαει.. ειπαμε πως εχω υπομονη, αλλα σε αυτο το κομματι, εχω τραβηξει κοκκινη γραμμη!
Πιστωτική κάρτα είναι πιο ασφαλής μέθοδο για κάτι τέτιο, προσοχή όμως όταν φτάνεις χαμηλά να μη πιάσεις και χαλίκι μαζί, και πάντα από πάνω προς τα κάτω για να μη συμβεί αυτό
-------------------------
Ξύστρα για τζάμια μόνο για άλατα και εκεί πάλι με προσοχή
Προσωπική άποψη
__________________
Δεν απαντώ σε πμ για ενυδρειακά θέματα
Φυλλάδιο GAB - Χρυσόψαρα Φυλλάδιο GAB - Μονομάχοι
Τα ενυδρεία μου



Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Τάκης : 05-12-13 στις 21:53 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01504 seconds with 10 queries