Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 02-12-13, 18:17
Το avatar του χρήστη Τάκης
Τάκης Ο χρήστης Τάκης δεν είναι συνδεδεμένος
Bob ο Μάστορας
 
Εγγραφή: 28-12-2012
Περιοχή: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Μηνύματα: 14.715
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Malaw Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν γνωρίζω για το πάχος...αγαπητοί φίλοι γενικά δεν έχω γνώσεις σε τεχνικά θέματα με τα ενυδρεία γι αυτό και ρωτάω....είμαι εκτός αντικειμένου και φάσματος γνώσεων...οπότε δεν μπορώ να επιλέξω καμία μέθοδο πέραν της ολικής και ριζικής λύσης του προβλήματος η οποία είναι ξεκόλλημα και κόλλημα γιατί πολύ απλά δεν μπορώ να ρισκάρω την ασφάλεια του σπιτιού και το πώς θα συμπεριφερθούν τα τζάμια και οι σιλικόνες εάν κάνω μερική επισκευή...
-------------------------
καταλαβαίνεται ότι η διαρροή δε θα σε περιμένει με τον κουβά και το λάστιχο όταν θα είσαι έτοιμος.....στην πιό άκυρη φάση εκεί θα σκάσει και μετά απλά αρπάς το φουσκωτό και μπετονιά για να ξανα πιάσεις τα Labido μεσα στο βιοτοπικό σπίτι που θα έχεις... αστειεύομαι!!!!
Φίλε το πρόβλημα που μας ανέφερες δεν προϊδεάζει με τίποτα κάτι τέτοιο, και αν δεν το έχεις ξανακάνει ή δεν έχεις μια σχετική εμπειρία με κόλλημα ενυδρείων (όχι ότι ειναι κάτι δύσκολο) το ξεκόλλημα και κόλλημα και ειδικα σε αυτό το ενυδρειο με την ιδιαιτερότητα της κουρμπας μπροστά γίνεται πιο επικίνδυνο από τις άλλες λύσεις, προσωπικά δεν θα το έκανα, it's up to you
__________________
Δεν απαντώ σε πμ για ενυδρειακά θέματα
Φυλλάδιο GAB - Χρυσόψαρα Φυλλάδιο GAB - Μονομάχοι
Τα ενυδρεία μου


Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01404 seconds with 10 queries