Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1112  
Παλιά 25-11-13, 17:38
Το avatar του χρήστη thanasis76
thanasis76 Ο χρήστης thanasis76 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-09-2007
Περιοχή: ΣΥΡΟΣ!!!
Μηνύματα: 4.821
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dream Waters Εμφάνιση μηνυμάτων
Θαναση την εξατμιση με τοσο καυτο αερα να χτυπαει την επιφανεια την σκεφτηκες???
καλησπερα. η θερμοκρασια που βγαζει μετα απο 2+ μετρα σωλινα ο αερας ειναι γυρο στο 40. οι 40 βαθμοι θα δινουν μια θερμοκρασια στο νερο που δεν θα φτασει ποτε 40... δες σε λιγο θα ανεβασω φωτο να δεις πως το εχω σκεφτει. μολις το νερο πιανει την θερμοκρασια που θελω θα κλεινει η σομπα.
το νερο δεν θα το σε κανενα σημειο δεν θα πιασει παραπανω βαθμους...
τουλαχιστον ετσι το εχω σκεφτει, οσο το μελετησα.... λογο οτι το νερο θα βρισκετε σε συνεχης κινηση...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από harris samos Εμφάνιση μηνυμάτων
δε ζεστενεται αυτο ετσι ουτε σε 100000000000000000000 χρονια αμα δε μπει σερπαντισα στον πατω τις πυσινας θα κανεις μια τρυπα στο νερο

ποιο καλα κανε σερπαντινα με μαλακι χαλκοσωληνα και τυλιξε την εξατμηση αν δε περνει μετατρωπη να την βαλεις μεσα στην πλατη της σομπας και εναν κυκλοφορητη
χαρουλη αργησες να μιλησεις αλλα.... καταλαβες τι θα κανω?? εισαι σιγουρος οτι δεν θα ζεστανει το νερο....????
εγω σου λεω οτι θα το ζεστανει με χιλια και ευκολα.
-------------------------
μολις τελειωσα και της ενωσεις και αυριο θα ξεκινησει να ζεστενω το νερο....
δεν μου αρεσει πολυ σαν εικονα η σωλινα αλλα σιγουρα κατι θα σκεφτω να μην με χαλαει...

παρακατω οι φωτο με τον τροπο που σκεφτηκα για να ζεστενω το νερο, χωρις να χτυπαει με δυνατη θερμοκρασια καποιο σημειο του νερου και τρελανει τα ψαρια....













__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thanasis76 : 25-11-13 στις 17:38 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01816 seconds with 10 queries