Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 23-11-13, 17:43
carvefish21 Ο χρήστης carvefish21 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-03-2012
Περιοχή: Νέο Ηράκλειο - Αθήνα
Μηνύματα: 142
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nazgul Εμφάνιση μηνυμάτων
Εξωτερικο ειναι. Στην αρχη ελεγες οτι δεν θελεις, αλλα το ανεφερες και νομιζα οτι το σκεφτεσαι. Γι' αυτο ειπα τα παραπανω, μηπως και σε πεισω

Δεν τα κατάφερες...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nazgul Εμφάνιση μηνυμάτων
Εξωτερικο ειναι. Στην αρχη ελεγες οτι δεν θελεις, αλλα το ανεφερες και νομιζα οτι το σκεφτεσαι. Γι' αυτο ειπα τα παραπανω, μηπως και σε πεισω

Πολυ καλο φιλτρο και το aquaball για εσωτερικο. Αλλα δεν το εχω χρησιμοποιησει για να σου πω περι θορυβου.
Όλα τα EHEIM νομίζω καλά είναι από θέμα φίλτρου, ιδίως το pick up που έχω που έχει τεράστιο κουτί, αλλά θέλω ησυχίααααα
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από carvefish21 Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν τα κατάφερες...
-------------------------


Όλα τα EHEIM νομίζω καλά είναι από θέμα φίλτρου, ιδίως το pick up που έχω που έχει τεράστιο κουτί, αλλά θέλω ησυχίααααα
Λοιπόν επειδή δεν τη πάλεψα, αγόρασα το aquaball 130. Εκ πρώτης άποψης είναι πολύ καλύτερο από το pick up (όσο αναφορά τον θόρυβο πάντα) αν και γενικά είναι πολύ βολικό (ρυθμιζόμενο σε ροή/κατεύθυνση, μποάρα ψεκασμού που τρελαίνονται τα guppy κτλ). Τελικά συμπεράσματα αύριο το πρωί... Να δούμε θα κοιμηθώ καλά??

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη carvefish21 : 23-11-13 στις 17:43 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01438 seconds with 11 queries