Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 20-11-13, 22:42
Το avatar του χρήστη Eliccaios
Eliccaios Ο χρήστης Eliccaios δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-03-2012
Περιοχή: Πειραιας
Μηνύματα: 246
Send a message via Skype™ to Eliccaios
Προεπιλογή

Αυτο ειναι το χρυσοψαρο ειναι κοκκινι η ουρα του και στην κοιλια εχει κοκκινο ..αα 3εχασα στην ουρα ειναι γενικα στησ γραμες καπου καπου κακκινο οχοι οολη και τα φτερα κατο ειναι κοκκινα.. ερχοντε κι αλλες φοτογαφιες
-------------------------
Ρωτα με οτι 8ες ειναι 60 λιτρα το ενυδρειο εχω 10 ψαρια μεσα εμμ..το ενα ειναι πλακο και περιμενο να αλα3ο ενυδρειω βα8μοι ειναι 24 τα ταιζο 2 φερες τη μερα και εχουν λαμπα ειχα για 2-3 μερες blue ligh αλλα την αλα3α γτ εβλεπα οτι στρεσαριζοντουσαν εμμ χρεισιμοποιησα το φαρμακο sera baktopur direct ειναι για σκουλικια και ικ στην αρχη νμζ οτι ηταν σκουλικια αλλα ε3ελιχετε σε κατι αλλο το οπιο δεν το εχω 3αναδει. η ουρα ειναι κοκκινι λεσ και εχει αγγια η φλεβες καλητερα για να καταλαβετο το πως φενετε οπιος μπορει να βοη8εισει γριγορα γτ τα εχω καιρο και δεν 8ελο να εχω καπια απολεια ειχα ειδη 2 θανατους ε3ετιασ του πλακο
-------------------------
εχει παει και εχει κατσει διπλα στον 8ερμοστατη αυτο κανει μεχρι της στιγμης και διχνει ηρεμο

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Eliccaios : 20-11-13 στις 22:42 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02028 seconds with 10 queries