Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 03-11-13, 19:32
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από takis_gt Εμφάνιση μηνυμάτων
έχεις απόλυτο δίκιο φίλε Nick74, από τη μία απαγορεύουν τα θερμόμετρα με υδράργυρο και από την άλλη προτρέπουν τις λάμπες οικονομίας που έχουν υδράργυρο
βλέπεις και κάτι τέτοια από ατύχημα με λάμπα οικονομίας που έχει υδράργυρο και φρικάρεις http://www.votegreece.gr/archives/17343
παιδιά οι εικόνες είναι σοκαριστκές
Οτι να ναι...
Μουφα μεχρι κοκκαλο...
Οι εικονες αν ειναι αληθινες προφανως προερχονται απο καποιο νοσοκομειο, αν παλι ειναι μακιγιαζ (δεν αποκλειεται καθολου, υπαρχουν ανθρωπου που κανουν κυριολεκτικα θαυματα) τοτε ειναι οντως καταπληκτικες

Παράθεση:
πόσοι έχουμε παίξει με μπιλάκια από σπασμένο θερμόμετρο και πόσοι για πλάκα σπάγαμε λάμπες φθορίου που από ότι έχω μάθει έχουν και αυτές υδράργυρο όπως οι λάμπες οικονομίας, δεν ξέρεις τι να πιστέψεις και τι όχι
προσωπικα εχω ερθει σε μεγαλυτερο επαφη, οπως ολοι οι συναδελφοι που ασχολουταν και με πυξιδες, και δεν ακουσα καποιος να παθει κατι (αντιθετα γνωριζω εναν καθαρα πυξιδά ο οποιος ειναι ισως ο γηραιοτερος ηλεκτρονικος πλοιων εν ενεργεια, αφου λεει πως στο ξεκινημα της καριερας του προλαβε τους spark -ποσο χρονων να ναι? - και ο τυπος ειναι απο τους πιο καλοστεκουμενους παπουδες που εχω δει)...
Απο κει και περα μπορει ο υδραργυρος να ειναι τοξικος, αλλα ΠΟΣΟ τοξικος ειναι? οσο ο καπνος? (που γαμ...θηκαν να τον αναθεματισουν λογο Bush vs Philipp Morris) η οσο το Ουρανιο? αυτ μαλλον δε θα το μαθουμε ποτε οσο η πληροφορηση εχει τετοιο μαυρο χαλι...




-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από takis_gt Εμφάνιση μηνυμάτων
έχεις απόλυτο δίκιο φίλε Nick74, από τη μία απαγορεύουν τα θερμόμετρα με υδράργυρο και από την άλλη προτρέπουν τις λάμπες οικονομίας που έχουν υδράργυρο
Ειρωνικα το ειπα γι αυτο με τις λαμπες, αφου υπαρχουν τρομολαγνοι που λενε πως μια λαμπα αν σπασει μολυνει μια λιμνη 80000 κυβικων, ε αν τις σπασουμε ολες θα μολυνουμε και τους γυρω γαλαξιες
Ακομα κι αν υπαρχει δοση αληθειας περι τοξικοτητας οι υπερβολες των τρομολαγνων με κανουν να γελαω περιφρονητικα οτι και να μου πουν (ξερεις την στορια με τον ψευτη τσομπανο που ολο ελεγε οτι ηρθε λυκος και του ετρωγε τα προβατα... Στο τελος οταν ηρθε στ αληθεια ο λυκος ολοι τον εγραψαν στα παλια τους τα παπουτσια)
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick74 : 03-11-13 στις 19:32 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01661 seconds with 10 queries