Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #180  
Παλιά 30-10-13, 04:39
Το avatar του χρήστη afroditoula
afroditoula Ο χρήστης afroditoula δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-10-2013
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 199
Προεπιλογή

σας ευχαριστω ολους σας που ειστε κοντα μου και με τα κακα και με τα καλα....εχω ενα δυσαρεστω ομως....η θηλυκια μου μας αφησε προχτες....δεν ξερω γιατι.....εχει δουλιτσα ακομη.....οσο για τις καρυδες δεν ξερω γιατι αλλα μου αρεσουν ετσι οπως ειναι πολυ....εχω σκοπο να κανω τα περισσοτερα που αναφερατε πιο πανω...στο βυθο εχει manado μονο δεν ξερω αν θα το αφησω ετσι αλλα δεν εχω βρει ακομη το καταλληλο χαλικι....οσο για την σταθμη του νερου φοβαμαι να την ανεβασω γιατι ειναι η λαμπα...δεν θα εχω προβλημα?τα ρα φια απο κατω δεν φαινονται και πολυ γιατι εχει τζαμι φιμε...
-------------------------
ειναι 90 λιτρα....οσο για αλλες θηλυκιες δεν νομιζω να γινουν δεκτες απο τον μονομαχο μου αν κρινω απο το κυνηγητο που εριχνε στην αλλη....επισης εχω τσεκαρει ενα ενυδρειο καινουριο με 180 λιτρα....ισωςνα υπαρχει και συνεχεια απο βασιλεια....υπαρχουν ιπποκαμποι γλυκου νερου?
__________________
Μ' ένα τοστ είμαι απ' το πρωί κι αντί να λιποθυμώ εγώ λιποθύμησε η μάνα μου μόλις το 'μαθε...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη afroditoula : 30-10-13 στις 04:39 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01597 seconds with 10 queries