Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 13-10-13, 23:14
Το avatar του χρήστη afroditoula
afroditoula Ο χρήστης afroditoula δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-10-2013
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 199
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ChocolatePuma Εμφάνιση μηνυμάτων
Ετσι κι αλλιώς οι περισσότερες ερωτήσεις σου ήδη απαντήθηκαν και το θέμα σου ήδη παίρνει το δρόμο του...

Επειδή ο κάθε μονομάχος έχει τον δικό του χαρακτήρα, θέλει ιδιαίτερη προσοχή στη συγκατοίκηση του κυρίου με την κυρία. Ισως, αν τελικά πας σε πυκνοφυτεμένο, να πρέπει να προσθέσεις άλλη μια θυληκιά

Φυσικά, προυπόθεση ειναι, το φίλτρο σου να κρατάει αρκετή βιολογία

Για εξωτερικό φίλτρο, έχεις σκεφτεί? Το ρωτάω με τη λογική πως τώρα ξεκινάς, οπότε ίσως είναι ευκαιρία να ξεφορτωθείς πριν ακόμη τα ανοίξεις, ορισμένα απ τα υλικά σου και να πάρεις κάποιο πιο κατάλληλα

Καλή συνέχεια
αρχικα θα μεινω με αυτα τα φιλτρα που εχω...με φοβιζει η ιδεα σε ενα εξωτερικο ως ακομη αρχαρια...ο θερμοστατης δουλευει στους 26 το θερμομετρο δειχνει 27,5
δεν εχει καπακι...το μισο ειναι καλυμενο με ξυλο κατα μηκος του ενυδρειου και απο κατω εχει μια γυαλινη θυκη(προφανως για λαμπα..)
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων
επισεις να συμπληρωσω, αν ηταν χαρεμι θα σου ελεγα βαλτους και χυμα, αλλα επειδη ειναι ζευγαρι βαλε τη θυλικια πρωτα, και μετα απο αρκετες ωρες, βραδυ και με κλειστα τα φωτα τον αρσενικο, και φροντισενα μην αναψουν αποτομα τιποτα λαμπες μεχρι να ξημερωσει φυσιολογικα
κατσε να βαλουμε το μπολι..και βλεπουμε...
__________________
Μ' ένα τοστ είμαι απ' το πρωί κι αντί να λιποθυμώ εγώ λιποθύμησε η μάνα μου μόλις το 'μαθε...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη afroditoula : 13-10-13 στις 23:14 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01387 seconds with 10 queries