Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 13-10-13, 18:14
Το avatar του χρήστη afroditoula
afroditoula Ο χρήστης afroditoula δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-10-2013
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 199
Προεπιλογή

Τα ψαρακια μου τα εφεραν δωρο..εδω και 2 μερες.,.δυστυχως δεν ημουν προετοιμασμενη για κατι τετοιο και δεν ειναι μαζι ειναι σε ξεχωριστα μικρα ενυδρεια περιπου 20 λιτρα το καθενα μεχρι να μπουν στο σπιτι τους..επιπονο για τα μικρα μου το ξερω αλλα παλευω για το αρχοντικο τους οσο πιο συντομα να ειναι ετοιμο...μεσα στα ενυδρεια εβαλα τα φιλτρα τουλαχιστον να ανακυκλωνουν το νερο και ο αρσενικος μονο εχει μικρες πετρουλες ειδικες για ενυδρεια και μονομαχους καθως κ ενα μικρο διακοσμητικο καστρακι..
τα ταιζω μια φορα την μερα..τρωνε κανονικα η διαθεση τους φαινεται οκ κανενα προβλημα στην συμπεριφορα τους οσον αφορα το περιβαλλον τους καθως δεν καθονται στο πατο ή κατι που να μου δειχνει οτι δεν παει καλα...εχουν αρχισει να με αναγνωριζουν και οταν τα πλησιαζω ερχονται κοντα μου και αν ακουμπησω το δαχτυλο μου στο γυαλι ερχονται και κανουν εντυπωσιακες βολτες .δεν ξερω αν αυτο ειναι οκ η αν τα ενοχλει..δεν κρυβονται και δεν δειχνουν να φοβουνται..τα ταιζω με φυλλαρακια της jbl betta novo προς το παρων μεχρι να παρω betta atison's pro που μου ειπαν ειναι καλυτερη..εκανα αλλαγη του νερου 80% και ναι χρησιμοποιησα αντιχλωριο..


μπορω να βαλω τον θερμοστατη της φωτογραφιας μεσα στα ηδη μικρα ενυδρεια???και αν ναι στους ποσους βαθμους να τον ρυθμισω??
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01484 seconds with 10 queries