Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 13-10-13, 04:19
sofos76 Ο χρήστης sofos76 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 21-09-2013
Περιοχή: Πειραιάς
Μηνύματα: 32
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από googlino Εμφάνιση μηνυμάτων
Όχι ρε φίλε θα κάθομαι να μου την λέει ο καθένας . Στα προηγούμενα μηνύματα σας ευχαρίστησα όλους . Για την βοήθεια ! Και πετάγεται ο καθένας και λέει το μακρι και το κοντό του, ενώ έχω κλείσει το θέμα αυτό ,

Βασιλακη δεν το καταλαβαίνεις , μετα πάμε σε
Λοιπών επειδή μάλλον έχεις παρεξηγήσει μερικά πραγματάκια για πάμε να στα κάνω ποιο ξεκάθαρα...και ας είμαι μέλος του φόρουμ κάτι μέρες

Και στο δικό μου πρώτο ποστ αλλά και στα άλλα που παρεξηγήθηκες δεν πεταχτήκαμε αυτοβούλως ... Εσύ ζήτησες βοήθεια.... Στο δικό μου μάλιστα ποστ σου περιγράφω σε 2 γραμμές τα δικά μου λάθη...Για να σου δώσω να καταλάβεις να μην κάνεις και εσύ τα ίδια λάθη με μένα... Απλά εσύ θεώρησες σωστό να απαντήσεις μόνο στην απορία μου με τον τρόπο που απάντησες και για αυτό η απάντηση που έλαβες....

Στη ζωή φίλε μου η δράση έχει και αντίδραση... Εσύ ανέβασες του τόνους όχι εγώ ή κάποιος άλλος....

Μπήκα στο "τρυπάκι" να διαβάσω όλα σου τα ποστ μόνο και μόνο για να καταλάβω τι ακριβώς θες...

Τι κατάλαβα ?
Ότι θέλεις ένα ενυδρείο έστω και 30 λίτρα (Ενυδρείο να ναι και ότι να ναι).... Δεν θες να ασχολείσαι πολύ .... Θες να διαθέσεις ελάχιστα χρήματα.... Δεν γουστάρεις να διαβάσεις πολλά για αυτό το χόμπι .... Θες να σου πουν ποιο ειδικοί τι να κάνεις .... Εμένα προσωπικά δεν με ενοχλεί τίποτα από τα παραπάνω... Αυτά θες να κάνεις και ΜΑΓΚΙΑ σου...

Αντί λοιπόν να μπεις και να πεις παιδιά (ξέρω ότι είναι λάθος) αλλά αυτά θέλω να κάνω για αρχή (γιατί μέχρι εκεί μπορώ ή θέλω, αλλά από την άλλη το έχω κ@@α το ενυδρείο) όποιος θέλει ας μου πει 2-3 πράγματα ...

Αρχίζεις τις δικαιολογίες και εκνευρίζεις τους άλλους γιατί καταλαβαίνουμε όλοι, ότι άλλα θες και άλλα λες μπας και ''τσιμπήσεις'' καμία απάντηση από αυτά που πραγματικά θες.
Είπαμε δεν θες να διαβάσεις και θες να αφιερώσεις ελάχιστο χρόνο... Στο λέω πάλι..... ΜΑΓΚΙΑ σου απλά πες το.

Σου λένε 30 λίτρα είναι πολύ λίγα ακύρωσε την παραγγελία και πάρε τουλάχιστον 60 (Δεν μπαίνεις στο κόπο να απαντήσεις καν)
Πες αυτό μ αρέσει, μέχρι εκεί σηκώνει η τσέπη μου, αυτό χωράει στο δωμάτιο μου, πες για ποιο λόγο θα πάρεις το συγκεκριμένο ενυδρείο... Υποστήριξε με αλήθειες τη απόφαση σου ρε αδελφέ (αντ΄αυτού σιωπή).

Σου λένε όλοι διάβασε τα υπομνήματα για αρχαρίους. (λες έχω ξεκινήσει) Ενώ όλοι μετά καταλαβαίνουμε ότι δεν το έχεις κάνει όταν λες αυτό

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από googlino Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλτρο να στρωθει , what mean ?
Πες είναι πάρα πολλά από που να ξεκινήσω, πες δεν έχω χρόνο, πες στην τελική δεν γουστάρω να διαβάσω... (Άμα έβλεπα εγώ κάτι τέτοιο ειλικρινά μπορεί τους άλλους να τους εκνεύριζες αλλά εγώ θα σου έλεγα 1-2 πράγματα ... Γιατί γενικά κάτι παθαίνω όταν βλέπω ΝΤΟΜΠΡΟΥΣ) Αυτούς δηλ. που λένε ορθά κοφτά, Αυτό θέλω και αυτό μπορώ.

Πριν ακόμα παραλάβεις το ενυδρείο σου λένε μην βάλεις ψάρια....
Αυτό δεν το συζήτησες με τους φίλους σου ???? Ότι παιδιά σε ένα φόρουμ μου είπαν να μην βάλω ψάρια αμέσως ?? Παρά μόνο τους είπες παιδιά περιμένω ενυδρείο ???
Πες την ΑΛΗΘΕΙΑ δεν τρώνε κουτόχορτο οι άλλοι... Πες ναι παιδιά από το 2009 έχω κολλήσει με τα ενυδρεία και επιτέλους μετά από 4 χρόνια κατάφερα να το κάνω πραγματικότητα και για αυτό δεν κρατήθηκα και πήγα και πήρα ψάρια τώρα τι κάνω.... Πάλι εγώ αυτό θα το εκτιμούσα και θα σου έστελνα πμ που είσαι να σου δώσω μπόλι και ας μην ξέρεις τι είναι αυτό, και θα ανακάλυπτες και μόνος σου στην πορεία ότι τα ψάρια που πήρες δεν κάνουν για αυτό το ενυδρείο... Δεν θα καιγόντουσαν τουλάχιστον από την αμμωνία.

Άρα λοιπόν εσύ λες το μακρύ σου και το κοντό σου και όχι την ΑΛΗΘΕΙΑ. Και όχι όλοι εμείς οι υπόλοιποι που απαντάμε σε ένα δημόσιο φόρουμ που σύμφωνα κιόλας με τα λεγόμενα σου πρέπει να πάρουμε και την άδεια σου να απαντήσουμε, γιατί εσύ το έληξες το θέμα.

--------------------------------------

Υ.Γ Μπορώ να σου απαντάω μέχρι και για 5 χρόνια (καλά να είμαστε όλοι)άμα βλέπω ότι άλλα λες και άλλα εννοείς ... Έχω γαϊδουρινή υπομονή...
Οπότε κάνε νέο ποστ ΠΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ τι θες και αν δεν βρεθεί άλλος ποιο έμπειρος,γιατί τους έχεις δικαιολογημένα εκνευρίσει εξαιτίας όλων όσων σου ανέφερα, εδώ είμαι εγώ να σε βοηθήσω με τις ελάχιστες γνώσεις μου..
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01910 seconds with 10 queries