Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 02-10-13, 21:00
Το avatar του χρήστη mixalhs89
mixalhs89 Ο χρήστης mixalhs89 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-09-2013
Περιοχή: Σάμος - Αθήνα
Μηνύματα: 404
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από aqua jimmy Εμφάνιση μηνυμάτων
Επειδή βαρέθηκα να.βλέπω να.διορθώνεται πάντα τον.κόσμο σε όλα τα φορουμς όλοι για ψαροσυνθεσεις και για το ενυδρείο τους , να.λέτε την γνώμη σας τι θα κάνατε εσείς και τίποτα άλλο !!! Αν.ο.άλλος θέλει να.έχει καρχαρία σε 500 λίτρα θαλασσινού η όχι είναι δικαίωμα του.ασχετος αν είναι λάθος η όχι !!! Αν κάποιος θέλει να ρωτήσει την γνώμη σας θα το.κάνει αλλά.σταματήστε να κριτηκαρετε.λες και είστε όλοι σούπερ επαγγελματίες και γνώστες στα πάντα !!! Ο καθένας να.κοιτάει το δικό του ενυδρείο όπως θέλει να το.χει και όχι τα αλλα!!!
Για ποιόν λόγο; Κι εγώ είχα φτιάξει το ενυδρείο μου με έναν τρόπο που μ' άρεσε έτσι όπως ήταν. Όμως μπαίνοντας εδώ και κάτω από τις παρατηρήσεις πολλών συμφουριτών έκανα κάποιες αλλαγές στο ενυδρείο και έγινε πανέμορφο και κατάλαβα πόσο λάθος ήμουν. Το θέμα είναι να προσπαθείς να προσφέρεις το καλύτερο στα ψάρια σου και όχι το χειρότερο. Και πέρα από αυτό μπάινοντας σε ένα φορουμ είσαι έτοιμος να ακούσεις διάφορες γνώμες (διαφορετικά δεν παρουσιάζεις το ενυδρείου σου ή απλά δεν μπαίνεις καν στο φορουμ αφου δεν έχει να σου προσφέρει τίποτα.).
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01383 seconds with 10 queries