Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 26-09-13, 13:12
Το avatar του χρήστη kixlidatos
kixlidatos Ο χρήστης kixlidatos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-08-2011
Περιοχή: Σαντορινη
Μηνύματα: 1.012
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
κιχλιδατε αν ερθεις αθηνα μεχρι τις 30 οκτωβρη,κερναω καφε


Μακρια απο την Αθηνα,

σευχαριστω πολυ φιλεμουδυστυχως η ευτυχως ανεβαινω τον Γεναρη για λιγες μονο μερες,
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Σιγουρα δεν τα εχει κανεις.
Αλλα η καραμελα "αφου δεν ειχες ποτε το ψαρι αυτο, δεν εχεις εμπειρια και μη προτεινεις τιποτα" πρεπει να παψει καποια στιγμη.
Και αυτο γιατι αν καποιος που δεν εχει το ψαρι, αναφερει σε παραθεση την εμπειρια 100 χομπιστων με αυτο το ψαρι, ειναι πιο χρησιμο απο την αναφορα ενος μονο, που εχει το ψαρι.

Συμφωνω κι εγω με αυτα.
Αλλα δεν αναφερθηκε πουθενα στην προταση, οτι το νερο της αλλαγης θελει και κατι αλλο.
Σωστες παραμετρους.
Εκει "κολλανε" οι παπατζες με τα βαρελια, και αφορουν καποιον που το νερο της βρυσης του δεν εχει σωστες παραμετρους για να γινει αλλαγη.
Ολα τα αλλα ειναι παπατζες για τα μεγαλα ψαρια μας που τρωνε τα μικρα ψαρια σας, για να μπω κι εγω στο κλιμα.
Μεντορα μου,θα τολμησω να διαφωνισω μαζισου.

Εν μερη εχεις δικιο,γιατι δεν ξερω αν ποτε ειχες φροντοζες,αλλα και εαν εσυ δεν ειχες ποτε,και εγω που τις εχω 4 χρονια ,με συμβουλευες κατι για αυτα τα ψαρακια,θα σε ακολουθουσα τυφλα.Αλλα μην τα μπερδευεις τα πραγματα,γιατι εσυ και να μην τις ειχες,ειχαν οι φιλοι και οι γνωστοι σου.Αλλα εδω βλεπω παιδια που δεν ηξεραν στην αρχη τον κυκλο του αζωτου(οπως και εγω στην αρχη) στησανε με γκαπακια κτλ(δεν υποτιμω κανενα ειδος,ολα ομορφα ειναι) και ξαφνικα,μπαινει στο φορουμ ενας νεος χομπιστας,και αρχιζουν να συμβουλευουν για οσκαρ,φροντοζς κτλ.Ε αυτους με καποιο τροπο πρεπει να τους σταματησουν οι ιθυνοντες.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Alekos Εμφάνιση μηνυμάτων
μα συγνώμη κιόλας,εδώ μέσα γράφουμε ότι γράφουμε για τσαμπουκάδες ή λέμε τη γνώμη μας?συγνώμη κύριοι αλλά δεν έγραψα για να γράψω ούτε προσπάθησα να σας βάλω κάτι στο κεφάλι σας!αυτά που λέω είναι απόλυτα στο χώρο των μεγάλων ψαριών,δεν είναι ούτε χρυσόψαρα ούτε ζωοτόκα ούτε γαρίδες!και το ξαναείπα:δεν γράφω σε ποστ για κανένα άλλο είδος εκτός από ψάρια μεγάλα όπως έχει ο σόφος ή σε θυρευτές αν αναρτήσει κανείς !από το 2010 δεν έχω δώσει το παραμικρό δικαίωμα και ότι και να πείτε το ΑΚΟΥΩ & ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ!αλλά πολύ ειρωνία ρε παιδιά μα πάρα πολύ!

Ελα βρεμολις ηρεμισαν τα πραγματα,ασε και κατι να πεσει κατω,
__________________
Το Σοφοτερο ειναι ο χρονος,ανακαλυπτει τα παντα
Το Ωραιοτερο ειναι ο κοσμος γιατι ειναι εργο Θεου
Το Δυσκολοτερο ειναι να γνωρισεις τον εαυτο σου
Το Ευκολοτερο ειναι να δινεις συμβουλες σε αλλους
Θαλης ο Μιλησιος 640-546 π.χ
Africa γιατι ετσι μαρεσει

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kixlidatos : 26-09-13 στις 13:12 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01720 seconds with 10 queries