Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #94  
Παλιά 26-09-13, 08:26
Το avatar του χρήστη Alekos
Alekos Ο χρήστης Alekos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-04-2010
Περιοχή: Παραλία Μαρκοπούλου Ωρωπός
Μηνύματα: 121
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος Εμφάνιση μηνυμάτων
Παρακαλώ να χαλαρώσουμε
και να βοηθήσουμε όσο μπορούμε τον Σοφοκλή

Υγ. Αλέκο (ή "Αλέκοι")παρακαλώ να είσαι πιο προσεκτικός όταν αναφέρεις τις "εμπειρίες" σου εδώ μέσα (ειδικά για το τι ταίζεις τα ψάρια σου)γιατί η παρούσα κοινότητα έχει ιδιαιτερότητες που πρέπει να σέβεσαι.
νομίζω ότι υπερβάλεις κλεόβουλε και ρίχνεις ασπίδες!!!οι κανόνες λένε όχι βίντεο και φωτό από ζωντανό τάισμα.δεν έκανα κάτι τέτοιο νομίζω.αλλά δε θα μου πούνε ότι και κινδυνεύει η τύχη μου ή ότι λέμε εξυπνάδες!!!!έλα τώρα σε παρακαλώ πολύ.είδες πουθενά να απαντάω προκλητικά?εγώ σαν ΑΛΕΚΟΣ είπα ότι τα oscar θα γίνουν κομμάτια και ότι το trimaculatum είναι φονιάς!!!και μου τη πέσανε 10 άτομα.ααα και ότι τις αλλαγές τις κάνουμε στα μεγάλα ψάρια ποιο απλά από ότι στα μικρά!!!!!
που είμαι λάθος??
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
αλεκο δε σε απειλησε κανεις.
και οπως σου ειπα εχουμε διαφορετικο χομπι.εγω δεν κανω "εκπτωσεις" στα ζωντανα μου.

αν εισαι τοσο μαγκας χομπιστας,κρατα ενα παγκασιους η οτι αλλο ψαρι εχεις τεσπα, στο νερο που ζει στο βιοτοπο του και οχι σε νερο βρυσης,και στησε τη δεξαμενη του βιοτοπικα,κ τοτε θα σου βγαλω το καπελο.

μεχρι τοτε δεν εχουμε τιποτα κοινο.
στο monsterfish εχω μπει πολλες φορες και δεν με καλυπτει.οι περισσοτεροι νομιζουν οτι τα μεγαλα ψαρια σημαινουν και μεγαλα @@ οποτε δεν εχω κατι κοινο ουτε με αυτους.

καλα κανουν τα παιδια,αλλα ζουμε σε διαφορετικους βιοτοπους

δεν ταιριαζουμε βιοτοπικα,πως να το κανουμε;
σέβομαι τη γνώμη σου και την αποδέχτηκα.εσείς γιατί δεν τη σεβαστήκατε και δεν τη δεχτήκατε?άρα πως έχεις άποψη για το trimac oscar αφου δεν ταιριάζει βιοτοπικά με σένα!!!!παρεπιπτώντως έχω και pangasious
συγνώμη αλλά να επισημάνω ότι όλα τα ψάρια εκτός από το royal knife fish αγοράστηκαν στα 3-5εκ και τώρα είναι 70εκ 80εκ θα σας γελάσω.που να μην έκανα και εκπτώσεις!!!
__________________
[/IMG]alekosbp@yahoo.gr
ΚΑΙ Ο ΚΡΙΝΩΝ...ΚΡΙΝΕΤΑΙ!!!


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alekos : 26-09-13 στις 08:26 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01550 seconds with 11 queries