Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #83  
Παλιά 26-09-13, 03:55
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sofos76 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν στην πορεία δω περίεργες κινήσεις λογικά θα αναγκαστώ να διώξω τα oscar... Γιατί την άλλη κυχλιδα δεν θέλω να την αποχωριστώ (είναι πολλά τα χρόνια που με ανέχεται και όπως και να το κάνουμε έχω δεθεί μαζί της )

Κοιτα Σοφοκλη, αν το καταφερεις αυτο θα ειναι σοφη κινηση. Και δε μιλαω μονο για το μεγεθος του ενυδρειου, αλλα ακομα δεν υπωθηκε τιποτα για τη διαφορα συνθηκων και χημειας νερου που θελουν τα Οσκαρ (και ο πλεκο) απο την αφρικανα, κατι που ειναι ζωτικα σημαντικο για την ευζωια των ψαριων...
Τωρα αν απο την αλλη θες ντε και καλα και Αφρικη, και Ν. Αμερικη πολυ απλα στηνεις ενα ακομη ενυδρειο (1000ρακι ειναι πολυ καλυτερο για να το χαιρεσαι κι εσυ και τα ψαρια σου) και εχεις απο τη μια το Αφρικανικο κι απο την αλλη το Νοτιοαμερικανικο κι εισαι κομπλε (εγω απλα λυσεις λεω...)
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01395 seconds with 11 queries