Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 16-06-05, 12:11
Το avatar του χρήστη ahar
ahar Ο χρήστης ahar δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-04-2003
Περιοχή: Αθήνα Ν.Σμυρνη
Μηνύματα: 595
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DimmyF
Τα δύσκολα τώρα:
Μου είπε ο κυρ-τζαμάς να περάσω αύριο για να με στείλει σε έναν δικό του να μου τα κολλήσει με ειδικό τρόπο...Ρώτησα τον τρόπο και αν είναι ασφαλές για τα ψάρια και μου είπε: 'Είναι ο σταθερότερος τρόπος!Και για ψάρια κάνει και για κροκόδειλους αν θες..'
'Γίνεται η κόλληση με UV και δεν παθένει τίποτα!'

Εκτός απ'το ότι δεν θα είναι 'δική μου κατασκευή' θέλω να μάθω αν με αυτές τις πληροφορίες ξέρετε αν είναι οκ για τα ψαράκια..Please help!!
Αυριο πρέπει να πάω..
1ον δεν σου είπε την προμηθεια του....
2ον δεν θα έχεις την χαρα του "του εφτιακα μι τα χειράκια μου!" (μαζι με την προφορα) αρα ουτε και την αποκτηση εμπειρίας....
3ον Προσοπικα ήξερα οτι με UV σκοτωνεις τα μαμουνια τα κακα (βλ. βακτηρια , μικροοργανισμους) ΄τωρα οτι καλλαει κιολας τζάμια ;;; Μηπως είπε λεηζερ; (εαν ναι αυξανει και η τιμη)
4on πεστου οτι εσυ θα βαλεις ελεφαντες μπονζαϊ μεσα!!!

5ον....(ξερω ξερω βαρεθηκατε... υπομονη)
Οχι ροντε τζαμακια... απλα να τα περασει με ένα γυαλοχαρτο λιγο στις ακμες τους για να μην σου φάνε τα χερια!

6ον η καταλαλληλη απαντηση σε αυτου του τυπου τα σχόλια είναι ... "Ευχαριστω οριστε τα 10€ αντε Γειααααααα.." ενω η καταλληλοτερη (αλλα όχι ευγενικη ) θα ήτο "Τι λεεε ρε μαστορααα... Σοβαραααα;;;; κι αμα μου σκασουν ενενανε τα κοραλια μου απο τις κολλησεις που θα κανει το παλουκαρι ,που θα αντεχουν κι κροκροδειλει και που δεν ξερω τι είναι;;εσυ θα με δώκεις τα 100χιλιαρικα εκαστο (εχω 6 ) που κανουν;;;;; "

Ετσι γιατι ορισμενοι τζαμαδες ακουνε ενυδρειο και νομιζουν οτι θα βγαλουν τα εσοδα της σεζον....


__________________
Το τσιράκι
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01492 seconds with 11 queries