Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 01-08-13, 19:12
Το avatar του χρήστη 60lt
60lt Ο χρήστης 60lt δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-06-2013
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 77
Προεπιλογή

Παράθεση:
Μπορουν να ταποθουν οι τρυπες,αλλα θα σου προτεινα να τις αποφυγεις,για πολλους λογους.Απο διαρροη εως και μπορει καποτε να θελεις να αλλαξεις φιλτρο.
Επειδή με το θέμα εξωτερικών φίλτρων, πέρα των βασικών, δεν έχω πολυασχοληθεί, φίλτρα ίδιας κυκλοφορίας συνδέονται με διαφορετικό φ σωλήνα?
Θα χωρέσουν οι σωλήνες να περάσουν από το άνοιγμα του καπακιού για τα καλώδια?
-------------------------
Παράθεση:
Απο την αλλη diy ειναι, οτι θες κανεις.
Δεν είναι το θέμα να κάνω ότι θέλω, απλά προσπαθώ να ταιριάξω την μπόλικη εμπειρία που υπάρχει στο forum με τα δικά μου δεδομένα. ΟΚ μπορεί να σας πρήζω ενίοτε, αλλά είστε καλοί άνθρωποι και με συγχωρείτε. Που θα πάει μικρός είμαι ακόμα θα μάθω.
Πέρα από τη πλάκα το βάρος είναι σημαντικό θέμα.
Έτσι κι αλλιώς το συγκεκριμένο ενυδρείο θα είναι πρόβα τζενεράλε για ένα 180 που σκέφτομαι, οπότε η όποια κίνηση έστω και υπερβολική θα φέρει γνώση για το μεγαλύτερο. Το θέμα είναι να επιλεγεί συνετά η υπερβολή τώρα.

Παράθεση:
κοιτα, αυτο μαλλον παραπεμπει σε συννομωσιολογια και αστικους μυθους και θρυλους
Όχι ορκίζομαι, από τότε που είχα βγάλει αυτό για τους αλιγάτορες στους υπονόμους του Νιού Γιόρκ δεν έχω ξαναμιλήσει...
Σε αυτό αναφερόμουν. (τελικά έγραφε Χ5 και όχι Χ3). Είναι βέβαια θέμα 10ετίας αλλά τα έχω πιάσει και τα διαβάζω από την αρχή.
Προτιμώ να διαβάζω τις μ... άλλων και εγώ να καταχωρώ νέες. Μην κάνουμε διπλοκαταχωρήσεις.

Παράθεση:
φτιαξε ενα sump και θα με θυμηθεις...
Πολύ θα το ήθελα αλλά δεν έχω χώρο γιατί δεν υπάρχει βάση. Το ενυδρείο κάθεται πάνω σε πεζούλι μασίφ. Οπότε θα πρέπει ή να αλλάξει εντελώς το μέρος ή να βρω κάποιο τρόπο να προσαρμόσω ένα έπιπλο που θα το κρύβει...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη 60lt : 01-08-13 στις 19:12 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01607 seconds with 11 queries