Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 14-07-13, 21:47
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Κοιτα, η αληθεια ειναι πως κατα καιρους μου μενουν διαφορα -ΠΑΝακριβα- πραγματα απο διαφορους καραγκιοζηδες που ειτε παραγκειλαν κατι και μετα το μετανοιωσαν ειτε που ξεκινησαμε μια δουλεια και στη μεση αλλαζουν τις προδιαγραφες λογο κοστους, κι ετσι εχω 6KW online UPS, ενυδρειο ελεγχομενο με plc και PID controllers κτλ κτλ κτλ.
Αν δε μου μεναν και επρεπε να αγορασω κατι αποκλειστικα γι αυτο το σκοπο δε νομιζω να εκανα τετοιες επιλογες, αλλα οπως και να χει θα αγοραζα ενα κοντρολερακι απο αυτα που χρησιμοποιουν οι ψυκτικοι ή θα εφτιαχνα ενα μονος μου. Το κινεζακι ΔΕΝ θα ηταν μεσα στις επιλογες μου. Ισως ειμαι απλα προκατελειμενος επειδη εχω επισκευτει εργοστασιο στην Κινα στη γραμμη παραγωγης και εχω δει και καποια πραγματα απο τους ελεγχους τους...
Πολυ ευχαριστως παντως θα αγοραζα κινεζικο "αντιγραφο" καποιου γνωστου προιοντως, γιατι συνηθως δεν ειναι αντιγραφο, αλλα βγαινει απο την ιδια γραμμη παραγωγης με κινεζικο ονομα (πολυ διαδεδομενη τακτικη στα ηλεκτρονικα)
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01513 seconds with 10 queries