Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #681  
Παλιά 23-06-13, 23:13
Το avatar του χρήστη thanasis76
thanasis76 Ο χρήστης thanasis76 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-09-2007
Περιοχή: ΣΥΡΟΣ!!!
Μηνύματα: 4.821
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nicpapa Εμφάνιση μηνυμάτων
Θαννάση ωραια η κατασκευη σου, 2 λετπομερειες μονο , κατα την αποψη μου , θα εβαζα στο παραθυρο τζαμι καπως θαμπο να περνάει το φως αλλα οχι τόσο πολλυ , και θα ειχα τα παράθυρα σε ανάκληση ή τελειο ανοιχτα, για να αεριζεται ο χωρος , θα εχεις πολύ υγρασια στο δωμάτιο!
Μηπως ηταν καλυτερο να χρησιμοποιησεις καποιο ειδος lainer , μπορει να σου τραβηξει υγρασιά μετά απο καιρό...
Καλά τα πλακιακια αλλα με την συστολη διαστολη , μετά απο χρονια θα βρει τρυπα το νερό να περάσει..
σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια.
στην μερια του τζαμιου τελικα με βολεψε και χωρεσε ακριβος τα φιλτρα οποτε, ειμαι οκ εκει.
για εξαερισμο, αν χρειαστει εχς στο παταρι ενα ανεμιστηρα, οποτε και θα προσαρμοστει. το ενυδρειο θα ειναι κλειστο απο πανω οποτε μπορει να μην εχω θεμα με την υγρασια. θα δειξει. οσο για τα πλακακια, γιατι να εχω θεμα?? οι πισινες γιατι δεν εχουν??? ενα ακομη εξτρα ειναι οτι ολοι οι αρμοι θα γεμισουν με σιλικονη. οτι κανουν δηλαδη σε μεγαλες επιφανειες απο μπετον για να κανουν συστολη διαστολη και να μην κανουν ρογμες.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stratri1 Εμφάνιση μηνυμάτων
Έπεσε μαστοράντζα βλέπω. Θα το κάνεις παλατάκι εδω μέσα, που έλεγε και ο Βέγγος.
ευχαριστω φιλε, να σαι καλα!!!!
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thanasis76 : 23-06-13 στις 23:13 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01380 seconds with 10 queries