Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 02-06-13, 10:16
Το avatar του χρήστη Billy T
Billy T Ο χρήστης Billy T δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-12-2010
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ (ΚΥΨΕΛΗ) και σπουδαζω ΡΕΘΥΜΝΟ
Μηνύματα: 508
Send a message via Skype™ to Billy T
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maria p Εμφάνιση μηνυμάτων
ναι αυτός είναι ο μωβ
δεν θέλει ήλιο, φτάνει το φως της ημέρας. ναι, κάνε ένα ματσάκι τα κλαδέματα και βάλτα να ακουμπάνε στο νερό αφήνοντας το μεγαλύτερο μέρος απ έξω. κόψ του αρκετά δεν παθαίνει κάτι κακό το μητρικό φυτό με το κόψιμο, αντίθετα αναννεώνεται.
ξέπλυνέ τα πριν τα βάλεις στο νερό σου.
γλάστρα ή ζαρντινιερούλα με το αναρριχώμνεο μπορείς να κρεμάσεις στο κάγκελο του μπαλκονιού πάνω από την λιμνούλα σου, οπότε θα εκμεταλευτείς τον ίδιο χώρο. αν δεν ενοχλεί περαστικούς το νερό του ποτίσματος μπορείς να την κρεμάσεις και από την εξωτερική πλευρά.
αν το φτιάξεις όμορφα και βάλεις κι ένα σποτάκι να φωτίζει το βράδυ, θα δώσει βάθος στο δωμάτιο και θα φαίνεται όμορφα και τον χειμώνα οπότε η μητέρα σου θα είναι ικανοποιημένη
θα παω να του τα κοψω.αλλα το βραδυ(ειναι απενατυ.ευχομαι μην μου πει τιποτα αν τα δει στο μπαλκονι μου)
αν το δεσω με κλωστη και την κλωστη σε μια πετρα θα επιπλεει και θα ειναι οκ?επισης τα κλαδεματα τι μεγεθος να ειναι?(ισως ειναι χαζη ερωτηση αλλα οκ)
και για δες κι αυτοhttp://www.valentine.gr/tradescantia...da_gr.php.λεει οτι ειναι τοξικο και διαφορα τετοια.σιγουρα μπαινει σε νερο και θα ειναι οκ?και σιγουρα τα ψαρια θα ειναι καλα?
(δεν σε αμφισβητω απλα προσπαθω να ενημερωθω οσο το δυνατον καλυτερα)
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maria p Εμφάνιση μηνυμάτων
έλα "γίναμε" αυτός είναι
ωραιος ειναι αλλα μου αρεσει πιο πολυ ο μωβ.να μην ειναι και ολα πρασινα μεσα στην τεραστια λιμνη μου
__________________
Life is too short to cry
long enough to try

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Billy T : 02-06-13 στις 10:16 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01579 seconds with 11 queries