Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 02-06-13, 09:47
Το avatar του χρήστη Billy T
Billy T Ο χρήστης Billy T δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-12-2010
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ (ΚΥΨΕΛΗ) και σπουδαζω ΡΕΘΥΜΝΟ
Μηνύματα: 508
Send a message via Skype™ to Billy T
Προεπιλογή

ειναι πολυ ομορφα ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον και την βοηθεια.και η ιδεα για το πλεγμα πολυ ωραια με το αναριχομενο αλλα υπαρχει ενα θεματακι.στο μπαλκονι δεν υπαρχει χωρος και για αλλη γλαστρα και επισης φωναζει και η μαμα μου.και την λιμνουλα με τα χιλια ζορια και με λιγο τσαμπουκα την εφτιαξα.(ευχομαι οταν τα κουνουποψαρα θα μειωσουν τα κουνουπια να εκτιμησει την λιμνουλα μου)...τα λιτρα με απογοητευουν γιατι ειναι λιγα.ειχε και ενα τετοιο πλαστικο κουτι ιδιες διαστασεις αλλα πιο ψηλο οποτε θα χωρουσε στο μπαλκονι και θα ειχα και περισοτερα λιτρα(περιπου τα διπλασια νομιζω) και θα ηταν ολα αλλιως.αλλα θα με εσφαζε...οποτε για αρχη το αφηνω ετσι και βλεπουμε...

οσο για το φυτο το πρασινο παιζει να το εχω δει αλλα δεν το θυμαμαι καλα.σιγουρα ξερω το μωβ.αλλα απο ηλιο θελει πολυ?????(γιατι δεν εχει πολυ ηλιο εκει που ειναι η λιμνουλα)
και επισης αν απλα κραταω το κατω μερος του κλαδεματος μες στο νερο θα ειναι οκ?

ειναι με ζουμ αλλα για δες αν καταλαβεις.τετοιο δεν ειναι κι αυτο το μωβ κατω απ την πρασιναδα?
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC_0333.jpg
Εμφανίσεις:  266
Μέγεθος:  33,7 KB
__________________
Life is too short to cry
long enough to try
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01532 seconds with 12 queries