Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #150  
Παλιά 30-05-13, 14:20
Το avatar του χρήστη Tsipourinos
Tsipourinos Ο χρήστης Tsipourinos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-12-2012
Περιοχή: Ζωγαφου Αθηνα
Μηνύματα: 282
Προεπιλογή

παιδια ειδα τιμες απο ανεμηστηρακια και γενικα ειναι πολυ φθηνα!νικολα παρακολουθησα το θεμα που μου εστειλες το οποιο ηταν πολυ ενδιαφερον και μακαρι να μας παρουσιαζουν ολοι τοσο καλα τις διμιουργιες τους,αλλα η τιμη που εβγαινε στο τελος ηταν στα 100 ευρωολα μαζι πλην του θερμοστατη που οκ εχω εξαλου,απο κει και περα 45 περιπου κανει το κντρολερ οπου το stc ειδα στο ebay στα 25 και 55 κανουν τα ανεμηστηρακια μαζι ομως με καλωδια τρυπες κ.α τα οποια εγω βρηκα ετοιμα με 41 ευρω τα 4,χθες που ειπα για 69 ευρω ειχα κανει λαθος και ηταν τα 6,οποτε μαλλον θα καταληξω στην 4αδα τωρα για να κανω τη δουλεια μου μες το μηνα θα παρω κ το κοντρολερ το οποιο μπορω και παλι να συνδεσω!συνολικα 65 ευρω!αν μου διαφευγει κατι παρακληση ενημερωστε με!
-------------------------
παναγιωτη συγνωμη αλλα τωρα ειδα το μηνυμα σου το ειχα μετρησει το νερο της βρυσης μου και μου το εβγαλε 130 το οποιο μου φαινεται και καλο,απο κει και περα λεω να αφησω ακομα την οσμωση μου ως εχει και οταν κοντευει στι 50αρι να αλλαξω και τα προφιλτρα και τη μεμβρανη!μηπως ξερουμε περιπου κατα ποσο θ ανεβει η εξατμιση με τους ανεμιστηρες??

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Tsipourinos : 30-05-13 στις 14:20 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01357 seconds with 11 queries