Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 29-05-13, 08:19
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

ειναι αδυνατο να γνωριζω την ηλικια του καθενος που ποσταρει σε ενα φορουμ.το ποστ μου δεν το εκανα με διαθεση αμφισβητησης,αλλα εγραψα αυτα που προσεξα οτι ειναι τα λαθη σου και που ισως(πολυ πιθανα)προκαλεσαν την ασθενεια.ισως να τα ειπα λιγο αποτομα,αλλα αυτο δε σημαινει οτι δεν επρεπε να τα πουμε.

αποδω μεσα περναει κοσμος κ κοσμακης.αλλοι εχουν διαθεση νακουσουνε κ αλλοι οχι.
εφοσον λες οτι εχεις μονο ενα ψαρι στο ενυδρειο κ επιμενεις δεν εχω λογο να μη σε πιστεψω.και σωστα εκανες κ το εβαλες μονο του.αλλα αν διαβασεις λιγο τα θεματα εδω μεσα θα δεις οτι ειναι πολυ σπανιο να συμβει.αρα ειναι λογικο να σκεφτω πρωτα αυτο που ειπα κ οχι αυτο που λες οτι ισχυειειδικα οταν καποιος λεει οτι ολα δουλευουν ρολοι αλλα δεν κανει ουτε μετρησεις.

οπως κ ναχει,τα λαθη που σου επισημαναμε κιεγω κ οι υπολοιποι,θα πρεπει να τα διορθωσεις.δεν εχω υπολογιστη τωρα κ ειναι πολλα να στα γραψω,αλλα με λιγο ψαξιμο εδω μεσα θα βρεις απαντηση σε ολα.

πρεπει να παρεις τεστ οπωσδηποτε ομως,η εστω να πας να σου κανουν τις μετρησεις σε μαγαζι,γιατι μαντευοντας δε γινεται δουλεια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01516 seconds with 10 queries