Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #126  
Παλιά 27-05-13, 11:59
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

αντρο το φυτο ειναι cyperus alternifolius.σημερα μπηκε χιλιαρης κυκλοφορητης και τοχω αφησει να δουλευει.ισως να χρειαστει να κατεβασω τη σταθμη λιιιγο ακομα.θα το μαθω αυριο.τα φυτα την ακουσανε λιγο σημερα αλλα ταλαιπωρηθηκανε κ ητανε μεγαλη αλλαγη γιαυτα προφανως να βγουν απτη γλαστρα.πιστευω ομως οτι θα συνηθισουνε κ θα παρουν τα πανω τους παλι.αυριο θα μπει και ελαφροπετρα στο κενο μερος του αυλακιου.σκεφτομαι κ λαβα να εβαζα,γιατι την εχω ηδη,αλλα μαλον θα παρω κ ελαφροπετρα αυριο κ θα διαλεξω.
-------------------------



εχω ενα θεμα με τη ροη στο αυλακι.επειδη το πατωμα της βεραντας εχει λιγη κλιση προς το σιφονι και σενα σημειο το αυλακι της λιμνης απο κατασκευης βγαινει λιγο πιο χαμηλα μου βγαινει πιο βαθυ ενα σημειο,με αποτελεσμα το νερο να μην φτανει μεχρι το τελος του αυλακιου.τωρα σκεφτομαι να βαλω και δευτερο κυκλοφορητη απτην αλλη μερια,αλλα η ελαφροπετρα θα παει βολτα κ θα ψαρευω.ειδικα αποκεινο το σημειο.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kgf12345 : 27-05-13 στις 11:59 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01368 seconds with 10 queries