Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 08-05-13, 11:10
Το avatar του χρήστη nikos93
nikos93 Ο χρήστης nikos93 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-07-2012
Περιοχή: Πειραιας
Μηνύματα: 108
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
συμφωνω με ολα τα παραπανω,αν χρειαστει να βαλεις αλατι για το μονομαχο(ακομη και μικρη ποσοτητα)τα κορυ δεν θα την παλεψουνε και μπορει ναχεις και θανατους.επισης λογω μεγεθους του ενυδρειου και λογω του οτι τα κορυ θελουνε κοπαδι,θα σου ελεγα να μην τα βαλεις.4 ατομα ειναι πολυ λιγα.προσωπικα θα εβαζα μονο απο 8-10 και πανω...
και εκτος αυτου δεν ταιριαζουνε και βιοτοπικα.καλυτερα ενα ειδος σε τοσο μικρο ενυδρειο.αν θες ντε και καλα και δευτερο ειδος στο βυθο,κοιτα για ασιατικα ειδη,οσο πιο κοντα γινεται στο μονομαχο.

για τα κλαδια που εχεις,θα σου ελεγα να μην τα βαλεις μεσα στο νερο.προτιμησε το μοπανι αν βρεις σε μαγαζι.αυτα που εχεις δεν θα ητανε ασχημα ομως για πανω απτο νερο,αν εφτιαχνες κατασταση παλουνταριουμ για το μονομαχο
εχω ενα 10λιτρο που μου το ειχαν κανει δωρο αυτο δεν θα μπορουσα να το χρησιμοποιησω ως νοσοκομειο για το μονομαχο;;και μπορεις να μου δωσεις κανα καταλογο με ψαρια απο διαφορες λιμνες και ποταμια για να ψαχνω καλητερα καποτε τα ειχα αλλα τωρα τα εχω χασει λογο φορματ του υπολογιστη
__________________
jamaica for ever
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01507 seconds with 10 queries