Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #59  
Παλιά 27-04-13, 19:43
Το avatar του χρήστη blue1979
blue1979 Ο χρήστης blue1979 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 21-04-2013
Περιοχή: Αιγάλεω
Μηνύματα: 32
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εστω οτι πεφτεις σε μουροχαυλο ραμιρεζι και το ενυδρειακι ειναι το μινιμουμ για ενα ζευγαρι απο αυτα, το νερο μπορεις να το φτιαξεις εκει που θελουν?
Κοιτα και τις παραμετρους του νερου που ζει καθε ψαρι και συγκρινε τες με αυτες της βρυσης σου.


Δεν το έβγαλα απο το μυαλο μου διάβασα ότι ειναι ντροπαλα και καλα και γίαυτο τα ρώτησα, δεν λέει ότι ειναι μόνο για 2 μάλιστα και γίαυτο επίσης ρώτησα

Απο εκει και πέρα είμαι διατεθειμένος να φτιάξω το νερό για να το κάνω σωστο για ότι ψαρι που θα αποφασίσω, το αν μπορω ? όχι! γίαυτο και ψάχνω απο τώρα για να μάθω και να μπορέσω

Θεωρώ ότι αν πάω με τη λογική πάρε αναγκαστικά ψαρια που ειναι για το νερό της βρύσης σου δεν θα μάθω ποτε...

Παιδιά killi θέμα στο φόρουμ δεν βρίσκω τόσο γκαβός είμαι ? όλο πέφτω σε κάτι θέματα για παραγγελίες αυγών απο Internet....

Και κανένα απο τα ψαρια που βλέπω δεν ειναι σαν αυτό της φωτογραφίας μου, καμία σχέση

Στο θέμα αλλαγής της σκληρωτητας του νερού σε ποιο μαλακό γιατι στο άρθρο προτάσεις 60 λίτρων μου αρέσουν μόνο αυτά που ειναι για μαλακό νερό δε, έχασα την μπάλα! δεν καταλάβαινα τίποτα βαρέλια φύλα πανάκριβα μηχανήματα
Υπάρχει κάποιο άρθρο για αρχάριους?


Και τέλος άσχετο γιατι όλοι οι μονομάχοι που έχω δει στην Ελλάδα δεν έχουν καμία σχέση με αυτούς που βλέπω σε ξένα site? με τα τεράστια πτέρυγα βενταλιες? άλλο είδος? εδώ έρχεται?
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01685 seconds with 11 queries