Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #64  
Παλιά 11-04-13, 14:24
Το avatar του χρήστη Αντζι
Αντζι Ο χρήστης Αντζι δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-02-2013
Περιοχή: ΒΥΡΩΝΑΣ
Μηνύματα: 552
Προεπιλογή

μιλησα με τον dimi σε πμ αλλα να γραψω και εδω οτι εχω ανεβασμενα λιιγο Νο2 και καπως χαμηλα Νο3.Πραγμα περιεργο μετα απο τοσο καιρο..
ξεκινω αλλαγες νερου και παρακολουθηση με μετρησεις και ελπιζω να μην εχω αλλη απωλεια.
πιστευω και εγω οτι ηταν ταλαιπωρημενα τα φουρκατους γιατι πριν απο αυτα ειχα τις ταντερμινες που μου εστειλε το παλικαρι απο εδω μεσα οι οποιες ειναι μια χαρα και μεγαλωνουν με απιστευτα γρηγορους ρυθμους.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pink corall Εμφάνιση μηνυμάτων
μιλησα με τον dimi σε πμ αλλα να γραψω και εδω οτι εχω ανεβασμενα λιιγο Νο2 και καπως χαμηλα Νο3.Πραγμα περιεργο μετα απο τοσο καιρο..
ξεκινω αλλαγες νερου και παρακολουθηση με μετρησεις και ελπιζω να μην εχω αλλη απωλεια.
πιστευω και εγω οτι ηταν ταλαιπωρημενα τα φουρκατους γιατι πριν απο αυτα ειχα τις ταντερμινες που μου εστειλε το παλικαρι απο εδω μεσα οι οποιες ειναι μια χαρα και μεγαλωνουν με απιστευτα γρηγορους ρυθμους.

Αλλη μια απωλεια σημερα.....δεν ξερω τι γινεται ργμ...απο 12 φουρκατους εμειναν 8..
εαν δεν βρω καποιο πτωμα και μεινει μεσα τι γινεται?
ξεκινησα αλλαγες νερου ανα 2 μερες και βλεπουμε.
ευτυχως τα ταντερμινακια ειναι μια χαρα.
υπαρχει περιπτωση να επιβαρυνουν τα λιπασματα?μηπως να τα αραιωσω για οσο κανω τις αλλαγες και για οσο δεν ειναι σωστες οι μετρησεις η τα φυτα θα κλαταρουν?λιγα εχω βεβαια.
-------------------------
Αλλα 2 πτωματα βρηκα κατω απο το ξυλο...ε δεν ειναι δουλεια αυτη ργμ....
τα μισα εμειναν απο αυτα που πηρα...ελεος

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Αντζι : 11-04-13 στις 14:24 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01539 seconds with 11 queries