Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 29-03-13, 12:10
Το avatar του χρήστη Zair
Zair Ο χρήστης Zair δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 28-03-2013
Περιοχή: Λαρισα
Μηνύματα: 128
Προεπιλογή

Καλημέρα παιδιά καταρχήν σας ευχαριστω για τα καλα σας λόγια!τα νιτρικα ειναι λίγο υψηλά όντως αλλα παρατήρησα οτι απο τότε που έβαλα τα φυτα άρχισαν να πέφτουν σιγά σιγά ήταν 50 και τωρα έπεσαν στο 25 αλλα θα κάνω και λίγο μεγαλύτερες αλλαγές να τα κατεβαζω κιαλο,τωρα όσο αναφορά το στήσιμο της πέτρας το έκανα έτσι επειδή το ενυδρειο ειναι πολύ οριακό γι αυτά τα ψάρια ιδίως για δυο είδη τροφεους όπως εχω εγώ,για να έχουν χώρο να κολυμπάνε σε όλο το ενυδρειο αυτό το στήσιμο αξιοποιεί όλα τα λίτρα ενώ αυτό το στήσιμο που λες κλεοβουλε ειναι μεν σωστό αλλα δεν κάνει για το ενυδρειο αυτό άμα το δεις απο κοντά θα καταλάβεις τι εννοώ,πάντως δεν εχω θέμα ακόμα με τις περιοχές ο ένας αρσενικος duboisi εχει ποιασει την αριστερή σπηλιά και ο άλλος την δεξιά και το αρσενικο ikola δεν εχει καμία περιοχή ειναι περιπλανωμενος,τον συνοδοντη τον έβαλα για να βοηθήσει τον βυθό πιστεύω οτι κάνει πολύ καλή δουλειά αλλα μάλλον θα τον βγάλω γιατι προφανος θα μου τρώει τα μικρά και δεν πρόκειται να δω γέννα.την θερμοκρασία την κατεβασα στους 25 ήταν λίγο υπερβολή 27.α και κάτι ακόμα φωτό πως ανεβαζω;ευχαριστω,κλεοβουλε κανόνισε να πάμε για καφέ με τον σακη(Kouman),για ψαροσηζητηση
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01374 seconds with 11 queries