Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 18-03-13, 11:56
dimitrisfz1 Ο χρήστης dimitrisfz1 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 14-03-2013
Περιοχή: ΒΟΛΟΣ-ΠΡΕΒΕΖΑ
Μηνύματα: 307
Προεπιλογή

παιδιά μετράω το νερό της βρύσης μετράω απο εμφιαλωμένο μετράω και τα δυο τα ενυδρεία και πριν και μετά απο αλλαγές νερού και εχω το ιδιο αποτέλεσμα (αν ενα απο αυτά διαφέρει ελάχιστα είναι το εμφιαλωμένο αλλά μιλάμε για παρά πολύ ελάχιστο) πρόσφατα μέτρησα και ενός φύλου μου το ενυδρείο και πάλι τις ίδιες ενδείξεις έβγαλα) παρεμπίπτοντος αν μετρήσεις 5 ml σε σύριγγα τον 10 ml(την μικρή δηλαδή σύριγγα)και το ρίξεις στο φιαλίδιο της απι το νερό υπερβαίνει την γραμμή της δοσολογίας!!!!να μετράμε δηλαδή σύμφωνα με το φιαλίδιο η με την σύριγγα??τι παίζει τώρα?να το επηρεάζει λέτε?
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lionor Εμφάνιση μηνυμάτων
Επειδη εχω κι εγω αυτο το τεστ, θα πω οτι εχει ενα...θεμα. Τωρα τι φταιει δεν ξερω, ή τα χρωματα στο χαρτακι ή το ιδιο το τεστ. Μετρησεις εχω κανει και με αλλο τεστ και εχω σιγουρα 0 αμμωνια, αλλα στο τεστ της api το χρωμα του δειγματος, δεν βγαινει ποτε κατακιτρινο, πιο πολυ ταιριαζει με την 2η διαγραμμιση δηλ. 0,25ppm
αυτό ακριβώς παθαίνω και εγω φιλέ μου!!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimitrisfz1 : 18-03-13 στις 11:56 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01498 seconds with 10 queries